Author Topic: Internet-Security 1Pc-1rok  (Read 8904 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

damian22

  • Guest
Internet-Security 1Pc-1rok
« on: March 10, 2013, 04:30:46 PM »
Witam!Zainteresowała mnie promocja w programie avast której rok licencji kosztował 79zł.Więc się skuśiłem i wykupiłem ją.Po zakończeniu operacji kupna dostałem na e-maila dane do przelewu na kóre mam zapłacić za zakupiny prdukt.Teraz podam te dane bo może już ktoś miał z tą firmą problemy.
Firma to:NetGiro payments AB
z siedzibą w gdyni na ul.kieleckiej 2,81-303
posiadacz konta netgiro payments ab
Był tam jeszcze podany kod switf i nr konta.wypełniłem wszystko poprawnie i wykonałem przelew.dostałem potwierdzenie że przelew doszedł i że zostanie wysłana faktura na mój adres zamieszkania jak do tej pory głucha cisza.Całe zdarzenie trwa już tydzień i nie dostałem żadnej faktury.A najlepsze jest to że gdy próbóje się zalogować na moje konto w gmailu to wyskakujeinfo że niema tekiego konta o tej i tej nazwie.a przed wykupieniem avasta niemiałem wcześniej problemów.Czyż by ukradli mi  konto?????                                                     

                                 BARDZO PROSZE O POMOC W TEJ SPRAWIE!!!!!!!!

mir

  • Guest
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #1 on: May 18, 2013, 11:55:02 AM »
Ja też kupowałem przez Netgiro i cała procedura trwała dosyć długo, ale dostałem następnie od Avastu. Jednak dostałem też maile o anulowaniu zamówienia. Ostatecznie anulowałem swoje zamówienie i obecnie staram się odzyskac pieniądze. Jestem w trakcie odzyskiwania, ale avast mnoży formalności. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #2 on: May 20, 2013, 02:19:34 PM »
Witam,

pieniądze są księgowane zazwyczaj po 5 dniach roboczych - w tym czasie jest również wysyłany program na podany podczas zamówienia adres e-mail. Jeśli prawidłowo wypełniono przelew (w tytule podane numer referencyjny lub zamówienia) wszystko powinno odbyć się bez problemów.

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #3 on: May 20, 2013, 02:22:20 PM »
Ja też kupowałem przez Netgiro i cała procedura trwała dosyć długo, ale dostałem następnie od Avastu. Jednak dostałem też maile o anulowaniu zamówienia. Ostatecznie anulowałem swoje zamówienie i obecnie staram się odzyskac pieniądze. Jestem w trakcie odzyskiwania, ale avast mnoży formalności. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Czasem zdarza sie, że klient dokona dwóch zamówień (np dwukrotnie kliknie przycisk OK czy Potwierdź). Wtedy opłacone zamówienie jest realizowane, a drugie po czasie anulowane.
Jeśli jest problem ze zwrotem, napisz do obsługi klienta (najlepiej z przeslaniem potwierdzenia przelewu).
https://support.avast.com/ [w prawym górnym rogu możesz zmienić język na polski]
« Last Edit: August 09, 2013, 01:53:36 PM by efika »

mariuga

  • Guest
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #4 on: August 06, 2013, 11:22:23 AM »
Efika, ja również mam problem z realizacją zamówienia. Przelew został wykonany 24.07 ale do dziś, ani nie dostałem maila z licencją, ani dostępu do programu. Netgiro nie odpowiada. Wasz sales support również.
Nie ukrywam, że jest to zniechęcające. Czy możesz wskazać, do kogo należy się jeszcze zwrócić?

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #5 on: August 09, 2013, 01:51:56 PM »
Mariuga, wyślij zgłoszenie z tego formularza:
https://support.avast.com/

Skąd i dokąd wysyłałaś zgłoszenie, na które nie otrzymałaś odpowiedzi?

lewymarek

  • Guest
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #6 on: August 19, 2013, 03:40:51 PM »
I ja mam problem z realizacją zamówienia. Przelew został wykonany 27.07 ale do dziś, ani nie dostałem maila z licencją, ani informacji o realizacji zamówienia.
Co się dzieje? Mamy Wam fundować wczasy? Czy możesz wskazać, do kogo należy się jeszcze zwrócić?

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #7 on: August 20, 2013, 10:29:36 AM »
Spróbowałeś wysłać zgłoszenie z linków, które wpisałam na górze? Jaki jest efekt?
Podaj nr zgłoszenia.

lewymarek

  • Guest
Re: Internet-Security 1Pc-1rok
« Reply #8 on: August 20, 2013, 12:09:24 PM »
Dzisiaj wysłałem zgłoszenie z podanego przez ciebie linku. Nr zgłoszenia #ICA-315-98894