Author Topic: Wysyłanie plików  (Read 6727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

B89

  • Guest
Wysyłanie plików
« on: January 07, 2014, 03:59:19 PM »
Od kilku dni mam problem z wysyłaniem plików. Kiedy wybieram plik, naciskam wyślij, pasek postępu ładuje się bardzo szybko (pokazuje prędkości wielokrotnie większe niż mój internet), zatrzymuje się i stoi. Plik jest wysyłany ale z taką prędkością na jaką pozwala mój internet. Jeśli zostawię przeglądarkę w spokoju to plik zostanie wysłany. Czy Avast może mieć z tym coś wspólnego? Może to przypadek ale zbiegło się to z aktualizacją Avasta do wersji 2014.9.0.2011

kurpielpawel10

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #1 on: January 17, 2014, 11:46:41 PM »
Witam pomóż jak dodać post dzięki z góry

kurpielpawel10

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #2 on: January 17, 2014, 11:49:55 PM »
Problem z Chomikbox po aktualizacji avast Witam. Po ostatniej aktualizacji pojawił się problem przy wysyłaniu przez chomikbox i przez przeglądarkę większych plików na chomikuj.pl sprawdziłem to w ten sposób że po pojawieniu się problemu przywróciłem system do stanu z przed aktualizacji i było ok. po ponownym zainstalowaniu aktualizacji problem wrócił jeszcze próbowałem odinstalować cały program avast i zainstalować ponownie i nie pomogło bardzo proszę o pomoc. Problem występuje też przy próbie wrzucania filmów na np. dropbox

B89

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #3 on: January 18, 2014, 08:30:32 PM »
Czyli to prawdopodobnie Avast? Jeszcze raz to opiszę. Wygląda to w ten sposób że wszystko pliki które są wysyłane, uploadowane są jakby najpierw buforowane gdzieś na komputerze. Czy ktoś mógłby to zgłosić twórcom Avasta? Niestety nie znam angielskiego więc nie mam jak. Używam tego antywira od wielu lat, nigdy mnie nie zawiódł a tu klops. Chyba przyjdzie się z nim pożegnać.

B89

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #4 on: January 20, 2014, 03:57:49 PM »
Po wyłączeniu osłony www w Avaście, chomikbox i inne sposoby wysyłania plików działają normalnie. Tylko po co mi antywirus którego trzeba wyłączać?

kurpielpawel10

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #5 on: January 20, 2014, 10:03:03 PM »
Witam ze wsparciem technicznym można się kontaktować tak że w języku polskim praktycznie to w jakim języku napiszemy zgłoszenie to w takim dostaniemy odpowiedź mi doradzono żeby pobrać wersję beta dostępną na forum http://forum.avast.com/index.php?topic=144768.0
« Last Edit: January 20, 2014, 10:05:02 PM by kurpielpawel10 »

B89

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #6 on: January 22, 2014, 08:24:50 AM »
Pobrałeś i przetestowałeś? Chomikbox działa poprawnie przy wszystkich aktywnych osłonach?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Wysyłanie plików
« Reply #7 on: January 23, 2014, 01:14:21 PM »
Najnowsza wersja (9.0.2013) rozwiązuje problemy z wysyłaniem plików na Dropbox i Flickr być może usunie i na Chomika. Proszę pobrać, zainstalować i testować.

B89

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #8 on: January 25, 2014, 09:52:55 AM »
Po aktualizacji nawet przy wyłączonej osłonie nie mogę wrzucać plików na chomikuj przez Firefoxa. Wyskakują błędy. Poprzednio przy włączonej były problemy ale małe pliki dało się uploadować. Całe szczęście że w grudniu zeszłego roku nie uległem nachalnym reklamom zachęcającym do kupna pełnej wersji avasta.

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Wysyłanie plików
« Reply #9 on: January 28, 2014, 10:28:57 PM »
Jakie błędy? Jaki jest upload internetu?

B89

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #10 on: January 30, 2014, 07:33:22 AM »
Wchodzę na chomikuj, wybieram plik do wrzucenia. Pasek postępu pędzi bardzo szybko (tak jak poprzednio), dane są wysyłane (tak jak poprzednio) tyle że po jakimś czasie chomikuj pokazuje "Błąd". Dzieje się tak na wyłączonej osłonie www. Przedtem plik docierał na chomikuj. Wygląda na to że twórcy avasta naprawili Dropboxa a chomikuj nie bo pewnie nikt ich o takich problemach nie poinformował.

REDACTED

  • Guest
Re: Wysyłanie plików
« Reply #11 on: September 02, 2016, 09:30:02 AM »
I znowu mam problem z Chomiboxem. Prawdopodobnie po którejś aktualizacji Avasta z końca sierpnia. Uruchamiam Chomikbox. Rośnie obciążenie procesora, rośnie zużycie pamięci i program zostaje zamknięty. Ktoś ma jakiś pomysł co tym razem "zepsuł" Avast?