Author Topic: Płatność za licencję  (Read 3447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaland52

  • Guest
Płatność za licencję
« on: January 09, 2014, 05:35:44 PM »
Złożyłem zamówienie oraz otrzymałem instrukcje płatności, którą wykonałem dokonując wpłaty na konto wskazane w zamówieniu oraz podając informacje, które były wymagane, a w szczególności:
- Kwota: 159 zł
- Numer referencyjny / Tytuł przelewu: 4711713118
- Odbiorca płatności: NetGiro Payments AB
Bank odbiorcy: Nordea Bank Polska SA
Numer rachunku: PL31144011010000000007592825
SWIFT BIC: NDEAPLP2

Do dnia dzisiejszego nie dostałem zamówione i opłaconej licencji. Na mail-e otrzymane od firmy Avast (lub jej przedstawicieli) pisane do mnie po polsku wysyłałem mail-e zwrotne także po polsku informując, że dokonałem zakupu usługi od firmy AVAST i dokonałem za nią płatności (wskazując dane j.w.) W odpowiedzi otrzymywałem informacje po angielsku z informacją, że mam się w tej sprawie posługiwać tylko innymi językami, a nie po polsku. W dniu dzisiejszym zakończyła mi się poprzednia licencja i w tej chwili mam nie chroniony komputer. Wobec braku możliwości kontaktu w języku narodowym (polskim) i nie wykonania przez firmę AVAST lub jej przedstawicieli zawartej ze mną umowy, proszę o zwrot wpłaconej przeze mnie kwoty 159,00 zł na konto z którego dokonałem wpłaty. W przypadku konieczności kontaktu ze mną firmy AVAST lub jej przedstawicieli, proszę o używania w korespondencji języka polskiego i ew. wskazanie mi adresu bym miał możliwość także używać w korespondencji języka polskiego.
Przykro mi, że po latach dobrej współpracy muszę zrezygnować z usług i produktów AVAST.
Pozdrawiam Andrzej Kalinowski.

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Płatność za licencję
« Reply #1 on: January 10, 2014, 10:06:23 AM »
Witam na forum,
sprawdziłam zamówienie  - było wysłane na podany przez Pana adres e-mail 26 grudnia, ale ten adres jest najprawdopodobniej niepoprawny (inny niż z forum, różnica jednej literki). Proszę o kontakt z obslugą klienta ze strony oraz podanie tej informacji https://support.avast.com/
Obsługa jest w j. polskim - proszę go wybrac w lewym górnym rogu (jeśli nie wczyta się automatycznie).