Author Topic: Skan sytemu po ponownym uruchomieniu nie powiodl sie.  (Read 4164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anwen

  • Guest
Skan sytemu po ponownym uruchomieniu nie powiodl sie.
« on: February 21, 2014, 06:08:54 PM »
Witam, avast wykryl mi dzisiaj po poludniu wirusa i zaproponowal, ze trzeba zrobic skan systemu przy ponownym uruchomieniu komputera i ze zachwile uruchomi komputer ponownie. Potwierdzilem, by to zro il i komputer od kilku godzin nie chce sie ponownie uruchomic. Skan nie zostal zrobiony, bo nie sadze,, zeby kilka godzin skanowal system. Jak wylaczam komputer to przechodzi w tryb uspienia. Probowalem zrestartowac, ale ponownie nie uruchamia sie po calkowitym wylaczeniu. Mialem juz taki pro lem jakis czas temu i nie pamietam jak to rozwiazalem, ale pamietam ze restartowalem prawie dziesiec razy komouter. Nie chce popsuc kkmoutera przez takie  cos, dlatego tym razem pisze na forum o pomoc. Dodam jeszcze, ze monitor sie automatycznie wylacza po pojawieniu sie informacji, ze nie ma polaczenia video.

Z gory dzieki.

Anwen

  • Guest
Re: Skan sytemu po ponownym uruchomieniu nie powiodl sie.
« Reply #1 on: March 02, 2014, 06:05:43 PM »
Podbijam temat, poniewaz zastanawia mnie, ze po dwoch tygodniach od zalozenia tematu nadal nikt nie odpisal w tym temacie, mimo ponad dwustu wyswietlen. Czegos tutaj nie rozumiem. Nie ma na tym forum nikogo z polskiej obslugi technicznej avasta?! To jest oficjalne forum tego programu i nikt nie kwapi sie pomoc uzytkownikom? O co w tym chodzi?! Prawdopodobnie, gdybym na jakimkolwiek komputerowym forum zglosil sie o pomoc, to bym te pomoc otrzymal, ale wolalem zapytac sie osob, ktore sa odpowiedzialne za ten program, a tu takie niemile zaskoczenie... Cos jest nie tak!
Wiecie co? Najlepiej usuncie polski podfolder na tym forum, bo widze, ze i tak nikt nikomu tutaj nie pomaga (patrzac na wyswietlenia i odpowiedzi w innych tematach)!!!

Co do mojego problemu, gdyby ktos tez sie z tym problemem spotkal, to ja rozwiazalem go poprzez odlaczenie kabla HDMI i podlaczeniu kabla VGA. Przez ten kabel obraz przchodzil. Cale szczescie wszystko jest ok z komputerem, ale ok 20 min trwala naprawa systemu (komputer robil to sam). Po calym procesie moglem ponownie podlaczyc kabel HDMI i wszystko dalej dziala tak jak wczesniej.