Author Topic: problem po aktualizacji avast! Internet Security  (Read 6555 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mirek1960

  • Guest
problem po aktualizacji avast! Internet Security
« on: January 13, 2014, 11:12:37 PM »
Witam,
Mam problem, który nastąpił po wykonaniu aktualizacji. Mianowicie, Avast nie chce się otworzyć. Występuje następujący komunikat: HTMLLayout.dll cannot be loaded to properly start GUI. Co można na to poradzić?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: problem po aktualizacji avast! Internet Security
« Reply #1 on: January 23, 2014, 01:12:03 PM »
Proszę pobrać http://files.avast.com/iavs9x/avastclear.exe
Uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Użyć pobranego cleanera a następnie zainstalować od nowa najnowszą wersję avast! Internet Security
do pobrania: http://files.avast.com/iavs9x/avast_internet_security_setup.exe
Potem można jeszcze wprowadzić licencję.

barwa

  • Guest
Re: problem po aktualizacji avast! Internet Security
« Reply #2 on: April 29, 2014, 09:54:24 PM »
Witam
Ja też mam problem po aktualizacji z dnia 28.04.2014
Mianowicie po niej AVAST wyłączył firewolla i nie mam dostępu o neta.
Wszystko przeskanowałam na poziomie rejestrów innym programem antywirusowym i było dalej to samo.
Odinstalowałam AVASTa i włączyłam avastclear. Potem zainstalować chciałam od nowa AVAST.
No to mi pokazało info (nie znam angielskiego :( ) : "The installer is unable to initialize early avast! self -defense with error 0x00000005! Aborting!"
Nie mogę przywrócić systemu bo mi pisze, że prawdopodobnie plik avasta blokuje i win prosi o wyłączenie go.
Kompletnie nie mam pojęcia co jeszcze mogę zrobić.
Tym bardziej, że cokolwiek trzeba ściągnąć i instalować muszę to robić z innego kompa na pendrive.
Raatuunkuuu!

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: problem po aktualizacji avast! Internet Security
« Reply #3 on: June 18, 2014, 04:47:50 PM »
Witaj, czy avastclear.exe został uruchomiony w trybie awaryjnym?

REDACTED

  • Guest
Re: problem po aktualizacji avast! Internet Security
« Reply #4 on: July 07, 2014, 06:19:15 PM »
Chciałbym się podłaczyć do tematu bo mam także problem po aktualizacji do wersji 2014.9.0.2021. Podczas uruchamiania gry Lineage II komputer zawiesza się i tylko można go zrestartować przyciskiem reset na obudowie. We wcześniejszej wersji tego zjawiska nie było. Zrobiłem przywracanie systemu żeby mieć zainstalowaną wersję 2014.9.0.2018 ale on sam się ponownie aktualizuje do najnowszej wersji i problem powraca. Proszę o pomoc.

REDACTED

  • Guest
Re: problem po aktualizacji avast! Internet Security
« Reply #5 on: July 13, 2014, 08:53:18 PM »
Witam

Po ostatniej aktualizacji mam problem z uruchomieniem internet explorera 11. Pojawia się komunikat : Program Internet Explorer przestał działać.
-------------------||---------------------------- poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. Próbowałem już odczepiać IE i ponownie załączać , ale nic nie pomaga. Czytałem gdzieś że może pomóc wyłączenie dodatku webrep , ale nie wiem gdzie go znaleźć. Proszę o pomoc.