Author Topic: SafeZone nie zapisuje plików  (Read 3672 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

waderski

  • Guest
SafeZone nie zapisuje plików
« on: March 27, 2014, 06:23:02 PM »
Regularnie pobieram potwierdzenia przelewów bankowych w pdf, w Pro Antivirus nie miałem problemów, po wczorajszym upgrade do Internet Security nie mam dostępu do pobieranych przez safezone plików. Ustawianie jakiegokolwiek folderu pobierania np. PULPIT w ustawieniach przeglądarki nie działa. Owszem w oknie pobierania przeglądarki widać, że pliki są, ale po wejściu na pulpit już ich nie ma, nie są też ukryte. Nie da się również otworzyć folderu pobierania z poziomu safezone, można otworzyć tylko ściągnięty pdf do podglądu. Jedyną poradą jaką znalazłem na forum to wysyłanie tych plików na Dropbox, ale tego właśnie ze względów bezpieczeństwa nie chcę robić, wątpię też aby to działało, bo na pendrive też zapisać się nie da. Może coś trzeba zmienić w ustawieniach AVASTA ?, próbowałem różnych ustawień, ale nie udało się.
Pozdrawiam

T3-Naito

  • Guest
Re: SafeZone nie zapisuje plików
« Reply #1 on: April 02, 2014, 05:12:58 AM »
Również mam ten problem. Przy okazji chciałbym zaznaczyć iż często nie ładuje mi się java w trybie SafeZone, którą wykorzystuje mój bank, jak również po wejściu na stronę jakiegokolwiek banku nie pojawia się pytanie o przejście w tryb SafeZone. W ustawieniach pluginu do Chrome opcja SafeZone jest zaznaczona, aczkolwiek widoczna na szaro z informacją "Przełącz się na bezpieczną strefę SafeZone w przypadku stron obsługujących transakcje finansowe (wymaga zainstalowania avast! Antivirus)" Posiadam wersję avast! Premier, która powinna posiadać w pełni działający tryb SafeZone.
« Last Edit: April 02, 2014, 05:27:23 AM by Naito »

gugu83

  • Guest
Re: SafeZone nie zapisuje plików
« Reply #2 on: April 18, 2014, 11:50:47 AM »
Witam serdecznie

U mnie także strony bankowe dodane do SafeZone się nie otwierają w osłonie SafeZone próbowałem na iexplorer i na chromie nie działa osłona, posiadam Premiera.