Author Topic: Mám problém se zálohováním Avast Backup  (Read 2747 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

william_cz

  • Guest
Mám problém se zálohováním Avast Backup
« on: December 12, 2013, 12:30:11 AM »
Při zálohování věcí v telefonu (free varianta) mi při zálohování fotek na disk google program hlásí problém s překladem názvu a vyhodí chybu. Jinak kontakty, sms atd na server v pohodě odesílá. Nevíte někdo co s tím?

svehlak

  • Guest
Re: Mám problém se zálohováním Avast Backup
« Reply #1 on: December 12, 2013, 12:21:43 PM »
Prosím o specifikaci chyby (nejlépe screenshot) - jsou fotky pojmenovány netradičně (diakritika, dlouhé názvy s mezerama, apod.)

william_cz

  • Guest
Re: Mám problém se zálohováním Avast Backup
« Reply #2 on: December 12, 2013, 12:57:27 PM »
No printscreen dělat zatím nebudu, nechce se mi jen kvůli tomu něco instalovat do telefonu, doufám že postačí přesný opis chyby se vším všudy.

Chyba

Obrázky:
IMG_20131126_163929.jpg (ŽLUTĚ VYPSÁNO POD CHYBOU: 2013-12-12 02:08: Došlo k chybě při připojování k serveru (Komunikace byla přerušena kvůli problémům s překladem jmen)).

Jinak problém není, kontakty, sms atd se na server normálně odesílá. Problém přetrvává u všech obrázků i s kratším jménem. Jinak tyto názvy generuje aplikace v telefonu a nemám možnost v nastavení změnit vytváření názvu a předpokládám že zálohovací program nebude po mě chtít abych všechno v telefonu přejmenovával to by bylo asi dost smutné řešení.

svehlak

  • Guest
Re: Mám problém se zálohováním Avast Backup
« Reply #3 on: December 30, 2013, 04:37:45 PM »
printscreen lze udělat i kombinací tlačítek volem up/down a home (záleží na typu telefonu); je dost možné, že fotky mají příliš dlouhý název nebo obsahují speciální znaky (pro uživatele neviditelné), případně se jedná o chybu google drive. Mohl byste prosím upřesnit, jaký typ zařízení máte a s jakou verzí operačního systému? Díky.