Author Topic: Časté havárie průzkumníka explorer.exe (ntdll.dll) působením AVASTU ve Win-7!!!  (Read 4617 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím, dorazil vám ten výpis chyb - Logy?

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím. Dorazil k Vám ten výpis chyb, ty Logy?

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Dobry den, ano, logy nam dorazily. Vidim, ze micro update 791 byl nainstalovan ve 14:25 a crash explorer.exe nastal 15:05. Zda se ale, ze system nebyl po instalaci micro updatu 791 restartovan.

Nebudu vas ale trapit s dalsi komplikovanou instalaci mikro updatu. Nase oprava bude soucasti aktualizace 23.9, ktera by mela byt k dispozici tento tyden. Po instalaci verze 23.9 bude stacit restartovat system 1x a nebude potreba cekat na micro update.

Doporucuji sledovat tuto sekci fora: https://forum.avast.com/index.php?board=2.0 kde se objevi topic "NEW Avast version 23.9" jakmile bude nova aktualizace k dispozici.

Za komplikace se omlouvame.
ō͡≡о

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím. Já jsem 2x restartoval a verzi 791 jsem tam viděl. Jen tak mimochodem, to ID v té aplikaci avastsupport jsem si měl navrhnout sám?
V tých logech je stejná chyba jako v logech od předešlého uživatele?
Vidím, že Avast pro září byl vydán. Po vaší odpovědi to zkusím jako včera.
Děkuji za sdělení.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
ID balicku by melo byt viditelne ihned po vytrvoreni souboru: https://static.avast.com/support/kb/images/v2022/avkb33/en/v1_generated_finish.png
Nastesti je ale obsazene i v nazvu souboru, ve vasem pripade se jednalo o ID BWPG4.

Co se tyka chyby ve vasich logach, mohu potvrdit, ze se take jedna o crash souboru explorer.exe, ale nevim, jestli se jednalo o stejnou pricinu.

Mohu take potvrdit, ze nova verze 23.9 jiz byla vydana, takze doporucuji tuto aktualizaci nainstalovat, restartovat PC a overit, jestli problem pretrvava.

Pokud by problem pretrvaval, poprosil bych vas o novy soubor pro podporu: https://support.avast.com/cs-cz/article/submit-support-file/
ō͡≡о

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Tak jo, v podvečer to otestuji.

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Je to škoda, že jsem zase zpátky. Dokonce 3 Dumpy krátce po sobě.
ID: F2YW8
Celá kopie: 20230920_1502_F2YW8_1766924503.zip - zatím si ho ponechám.
Takže návrat ze zálohy...

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím. Dostali jste soubory a bude se něco dít?

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Dekuji, ano soubor jsme ziskali a aktualne proverujeme, proc se problem opakuje po zminene oprave.
ō͡≡о

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Dobry den, prave jsme vydali novou opravu pro zmineny problem. Muzete prosim overit, jestli problem stale pretrvava?
ō͡≡о

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím, anglické fórum píše, že to jde přímo bez restartu.
Znamená to, že po aktualizaci z květnové veze na verzi 23.9 se to přidá jedním tahem? Jaké bych měl mít poslední trojčíslí verze?

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Je to tak, pokud jiz mate verzi 23.8 nebo 23.9, nemelo by byt potreba restartovat pocitact.

Posledni trojcisli by melo byt 794 pro verzi 23.8 a 795 pro verzi 23.9.
ō͡≡о

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Tak už to mám aktualizováno. Zatím DOBRÝ. bez chyb průzkumníka.

Offline jendaweisser

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Zdravím. Potvrzuji, že havárie průzkumníka skončili.
Děkuji týmu Avast za odstranění problému a moderátorovi za pevné nervy a profesionální přístup.  ;D

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Dekujeme za potvrzeni a za pomoc pri reseni problemu!
ō͡≡о