Author Topic: info o predlzenipredplatneho  (Read 1328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miro23

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
info o predlzenipredplatneho
« on: September 13, 2023, 11:13:12 AM »
poprosim vas kupil som si avast ultimate na 10zariadeni a este mam nejaky cas do konca licencie, (na nete kde som dostal aktivacny kod) moja otazka je: ked si kupim este jeden taky isty aktivacny kod a pouzijem ho na predlzenie licencie, predlzi mi tu licenciu 10 desat zariadeni o cas ktory si kupim alebo mi umozni to nainstalovat na dalsich 10 zariadeni ?

ja chcem predlzit cas licencie na 10 zariadeni teda spocitat casy predplatneho na 10 zariadeni, teda nie na 20

dufam ze ma chapete :)

dakujem za odpoved

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 295
Re: info o predlzenipredplatneho
« Reply #1 on: September 25, 2023, 01:52:53 PM »
Dobry den, pokud jste predplatne zakoupil pres treti stranu a obdrzel aktivacni kod formatu [XXXX-XXXXXXXXXX-XXXX], toto predplatne bude aktivovano v den vlozeni klice do aplikace (pripadne uctu Avast).
Spravne reseni ve vasem pripade je tedy pockat na den, kdy vam predchozi predplatne vyprsi a pote vlozit novy aktivacni klic.

Zopakuji, ze zminene plati pouze pro aktivacni kody zakoupene pres treti stranu ve formatu [XXXX-XXXXXXXXXX-XXXX]. Pokud produkt zakoupite primo v aplikaci nebo na nasem webu, vas aktivacni kod bude mit format [XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX].
ō͡≡о