Author Topic: Prohledání archivovaných mailů  (Read 4438 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harris06

  • Guest
Prohledání archivovaných mailů
« on: July 04, 2012, 09:06:25 PM »
Před nějakou dobou jsem přešel z Outlooku express na Thunderbird. Archiv těch zpráv jsem hodil na exterňák a když jsem ho teď testoval tak to v tom souboru našlo vir takže byl v nějakým mailu. Jak najdu konkrétní mail(y)?Je mi jasný že musím ten archiv vrátit do Thunderbirdu ale jak Avast přinutit aby otestoval tu složku?
díky

Béňa

  • Guest
Re: Prohledání archivovaných mailů
« Reply #1 on: July 05, 2012, 10:18:36 AM »
Outlook Express zprávy shraňuje v jednom velkém souboru, budete asi ten archiv muset vrátit do úložiště Outlook Expressu. Myslím si, že ale v nastavení určit, zda-li při nalezení viru smazat celý archiv nebo pouze tu infikovanou položku.
Je ale také možné, že se jedná o falešný poplach, zkusil bych to testnout jiným antivirem (třeba na jiném počítači, ať nemusíte nic instalovat a poté odinstalovávat a avast! vypínat a zase zapínat) nebo nějakým online scannerem.

harris06

  • Guest
Re: Prohledání archivovaných mailů
« Reply #2 on: July 07, 2012, 07:08:42 PM »
Vím že to je v jednom souborua že to budu muset přesunout, ale hlavně mě zajimá, jak přinutit Avast aby prohledal už přijatou poštu (nebo výběr přijatých zpráv) a aby označil konkrétní mail???
V testování jde zvolit pouze složku a tam to ukáže právě jen ten jeden velkej soubor se všema mailama a v mailovým štítu to taky níkde nevidím.
Ještě jednou díky