Author Topic: Avast na dvoch HDD-čkách  (Read 4075 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Starec

  • Guest
Avast na dvoch HDD-čkách
« on: July 29, 2012, 12:46:34 PM »
Zdravím.
Potreboval by som informáciu či Avast Free Antivirus 7.0.1456 môžem používať súčasne na dvoch HDD.
Totiž na jednom HDD mám nainštalovaný WIN 7 a používa ho dcérka. Je tam už nainštalovaný a registrovaný avast na jej meno. Na druhom HDD mám nainštalované WIN XP PRO. a chcel by som si tam nainštalovať tiež Avast Free Antivirus 7.0.1456 a registrovať ho na svoje meno. Je možná táto kombinácia, prípadne nebudú sa medzi sebou vadiť.
Vopred dík za rady.

Jan Nabelek

  • Guest
Re: Avast na dvoch HDD-čkách
« Reply #1 on: July 31, 2012, 10:54:54 PM »
Ne nebudou si vadit, vždyť nepoběží zároveň. Každý ten Avast bude nainstalován v jiném operačním systému a vždy poběží jenom jeden.

Starec

  • Guest
Re: Avast na dvoch HDD-čkách
« Reply #2 on: August 03, 2012, 07:59:19 AM »
Dík za odpoveď.
Keďže dlhšie som sa nemohol dočkať odpovedi, tak som Avast nahodil aj na ten druhe HDD, lenže som zistil, že mi akosi nechce aktualizovať pri nabiehaní PC. Tam kde mám WIN 7 to po nabehnutí automaticky aktualizuje, stiahne a načíta ju za pár sekúnd, ale na HDD kde je XP to trvá oveľa dlhšie, systém nie a nie nabehnúť  a nakoniec mi vyhodí upozornenie, že aktualizácia nebola uskutočnená, tak že to musím urobiť ručne. Ručne to síce trvá pár sekúnd, lenže prečo to ručne urobí a automaticky nie. Obidve Avasty mám nastavené rovnako, vlastne tak ako to nainštalovalo zo základnými nastaveniami.
Vopred dík za radu.
« Last Edit: August 03, 2012, 08:20:13 AM by Starec »