Author Topic: [AMS] Zatěžování systému  (Read 6383 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vpa

  • Guest
[AMS] Zatěžování systému
« on: October 23, 2012, 01:18:10 PM »
Poslední verze je snad nejhorší verzí 2.x, nyní mi zatěžuje baterii dokonce na 42% a v seznamu běžících úloh jsou stovky vláken Avast-logcat. Dá se to nějak odstranit? Děkuji Samsung Galaxy S III XEZ,ICS.
« Last Edit: October 25, 2012, 12:01:39 PM by chocholo »

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Zatěžování systému
« Reply #1 on: October 23, 2012, 01:28:28 PM »
Dobrý den,

mohl byste zkusit vypnout v Ovládání štítů-Štít aplikací volbu "Testovat aplikace při spouštění"? Děkuji.

Filip

vpa

  • Guest
Re: Zatěžování systému
« Reply #2 on: October 23, 2012, 01:49:08 PM »
Provedeno, dám vědět, ale nevím jestli to má souvislost s vytěžování systému v režimu spánku.
A omlouvám se za vložení do anglické části fóra, chtěl jsem původně psát anglicky, nějak mi to v hlavě nedocvaklo a psal jsem česky. :-) Původní vlákno klidně smažte, děkuji.

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Zatěžování systému
« Reply #3 on: October 23, 2012, 02:00:16 PM »
Díky. Myslím, že by mohlo, přece jen realtime štíty běží pořád :)

Není problém, topic jsem přesunul :) Pro jistotu ho tam nechám, abych nezapomněl občas zkontrolovat tento topic, do Non-english zone obvykle nechodím :)

Filip

vpa

  • Guest
Re: Zatěžování systému
« Reply #4 on: October 24, 2012, 09:49:31 PM »
Hlasím první problém. Po tomto nastavení mi přestalo fungovat stahování z Obchodu Play. Zjistili jsem postupně (mazáním Obchodu Play, Avastu - nic nepomohlo), že došlo k poškození dat u aplikace Správce stahování. Po smazání jejích dat již vše v pořádku, doinstalováno do původního stavu, budu hlásit dále.
PS: Můžete doplnit název tématu o název produktu, v tomto tématu je i PC verze. Díky.
« Last Edit: October 24, 2012, 09:51:26 PM by vpa »

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Zatěžování systému
« Reply #5 on: October 25, 2012, 10:46:27 AM »
Bohužel v této části fóra nemám práva na změnu nadpisu.

Jsem si 100%, že tato volba nemá co dělat s vámi zmíněným poškozením dat.

Filip

vpa

  • Guest
Re: [AMS] Zatěžování systému
« Reply #6 on: October 26, 2012, 08:20:11 AM »
Bohužel i nadále se vytvářejí desítky běžících procesů, možná už stovky, každý o velikosti cca 1MB.

vpa

  • Guest
Re: [AMS] Zatěžování systému
« Reply #7 on: November 18, 2012, 03:44:01 PM »
Po aktualizaci na 4.1.1 se problém již neobjevil. Nejprve jsem používal 3 dny, pak mi odešla elektronika v telefonu a nyní ho skoro týden používám s vyměněnou elektronikou a také se již problém neobjevil.