Author Topic: avast 7 free a vytížení CPU  (Read 5041 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

virion

  • Guest
avast 7 free a vytížení CPU
« on: January 14, 2013, 12:28:44 PM »
Mám trochu problém s vytížením CPU na 100 % při přehrávání streamovaného videa (téměř každé se seká a nelze ho plynule přehrát) a při otevírání nové internetové stránky (asi tak 5 s je počítač jakoby zamrzlý než se stránka načte). Mám podezření na avast. Nebo už mám tak starou a línou sestavu?

Sestava PC je: AMD Sempron 64 2800 (1,6 GHz), MSI RS482M-IL ATI Xpress200, RAM 2 GB.
OS Win XP Profi SP3.
Prohlížeč je Firefox (plus Flashblock) a případně Opera. Oba vždy v poslední verzi, problém je na obou.

Všechny štíty avastu jsou ve standardním nastavení dle instalace. Zkusil jsem vypnou Síťový štít a na Webovém vypnout Inteligentní proudové testování, ale bez valného úspěchu.
« Last Edit: January 14, 2013, 12:37:18 PM by virion »

virion

  • Guest
Re: avast 7 free a vytížení CPU
« Reply #1 on: January 20, 2013, 12:40:50 PM »
Není tohle fórum už zavřené?  :o

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 931
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: avast 7 free a vytížení CPU
« Reply #2 on: January 25, 2013, 11:27:02 AM »
doporucoval bych zjistit, ktery proces "zere" to CPU. Muze to byt avast, ale stejne tak Flash pluginy" mivaji sve mouchy...
Quality is also a feature.

Remo

  • Guest
Re: avast 7 free a vytížení CPU
« Reply #3 on: April 29, 2013, 07:30:33 AM »
doporucoval bych zjistit, ktery proces "zere" to CPU. Muze to byt avast, ale stejne tak Flash pluginy" mivaji sve mouchy...

Jj,mrknout se sdo procesů,co zatěžuje systém...btw sestava je ok ;)....na takové to domácí žvýkání  :D  Je v poho! A Avast tohle nedělá,dle mých zkušeností...