Author Topic: Avast Mobile Security - Filtr příchozích hovorů  (Read 4767 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tapiq

  • Guest
Avast Mobile Security - Filtr příchozích hovorů
« on: January 27, 2013, 11:22:10 AM »
Dobrý den,
mám problém s filtrováním příchozích hovorů, otevřu Filtr SMS a volání, vytvořím novou skupinu, označím Blokovat příchozí: Volání, zaškrtnu všechny dny v týdnu, od - do nechám default a do členů skupiny vyberu číslo callcentra, které mě každý den otravuje. Hovory callcentra to sice blokuje, ale taky hovory od kohokoliv jiného. Nacházím je pak ve výpisu hovorů se značkou "odmítnuto", stejně jako číslo, které blokovat opravdu chci.
Dělám v nastavení něco špatně?
Díky

(HTC Desire, CyanogenMod 7.2 /Android 2.3.7)

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast Mobile Security - Filtr příchozích hovorů
« Reply #1 on: January 28, 2013, 12:50:15 PM »
Dobrý den,

určitě máte ve skupině pouze číslo call centra? Pokud ano, jak to číslo přesně vypadá?

Filip

tapiq

  • Guest
Re: Avast Mobile Security - Filtr příchozích hovorů
« Reply #2 on: January 29, 2013, 12:44:59 AM »
Ano, pouze toto číslo, respektive kontakt, se kterým jsem ho uložil do tel. seznamu. Musím upřesnit, že jsem posléze zjistil, že to neblokovalo všechny hovory, ale jen jedno konkrétní číslo, které jsem měl (shodou okolností?) nastavené jako číslo pro obnovu PINu a Antitheft kontakt, ale rozhodně jsem ho nepřidával do blokování hovorů. Z jiných čísel se mi dovalat dalo. Zkoušel jsem kontakt i skupinu několikrát odebrat, bez výsledku, nakonec jsem odinstaloval i samotný avast a problém zůstal, vyřešil jsem to už docela zoufalým krokem, smazáním inkriminovaného kontaktu z tel. seznamu. Netuším jakto, ale zabralo to. Teď zkusím vrátit avast a nastavit filtr znova, třeba se umoudří.
Nemůže to mít třeba tím, že používám custom rom a mám telefon rootnutý? I když podpora root instalace a přidání Antitheftu do zálohy CyanogenMod napovídá tomu, že tam by problém být neměl...

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast Mobile Security - Filtr příchozích hovorů
« Reply #3 on: January 29, 2013, 08:57:16 AM »
Dobry den,

v tom by problem byt opravdu nemel. Navic je ve filtru nastavena vyjimka pro Anti-Theft kontakty (cisla pratel),  takze i v pripade vlozeni takoveho cisla do skupiny by cislo blokovano byt nemelo. Zkuste to znovu a uvidime.

Filip