Author Topic: Software Updater.  (Read 4769 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

panlad

  • Guest
Software Updater.
« on: March 13, 2013, 05:34:13 PM »
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak lze vyřešit následující problém. Software Updater mi hlásí kritický stav (40%). Nechal jsem aktualizovat Google Chrome. Updater hlásil 100% ale Mozilla Firefox - Je k dispozici aktualizace. Spustil jsem aktualizaci. Bohužel ještě po půl hodině se stále něco "aktualizuje". Ve skutečnosti ale žádná aktualizace neproběhla. Opět kritická chyba a Updater hlásí kritický stav - 40%. Stejná situace po opakovaném restartu a pokusu a aktualizaci. Mám OS Windows XP SP2 + všechny záplaty. AVAST verze 8.0.1482. Poradíte mi v čem je problém?
Jestli jsem správně pochopil některé příspěvky je asi možné updater odinstalovat? Asi to bude nejlepší řešení? Děkuji.

Mirek1

  • Guest
Re: Software Updater.
« Reply #1 on: March 15, 2013, 09:10:20 AM »
Tohle mě napsal Igor

Funkci jistě jako neaktivní nastavovat nebudeme, protože má výrazný bezpečnostní dopad. Nicméně pokud máte pocit, že ji nepotřebujete, můžete si ji odinstalovat (v závislosti na operačním systému a jazyce něco jako Ovládací panely / Přidat/odebrat software / avast! Antivirus / Změnit/Odebrat a na stránce Změnit odškrtnout Software Updater).
BTW:Já mám ignorovat u každé položky co se takto nechutně vetře,že chce update a mám pokoj.Nikdo mě nebude násilím nutit něco co nechci.