Author Topic: avast! Free antivirus x avast! Internet Security  (Read 5056 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bacbac

  • Guest
avast! Free antivirus x avast! Internet Security
« on: April 19, 2013, 07:14:51 PM »
Zdravím, možná jste to už před časem řešili, ale stalo se mi dnes následující: Měla jsem na zkoušku Internet Security (dále IS), nechci ho dále používat, stačí mi Free verze. Nemůžu ten "IS" ale odinstalovat. Neustále se dozvídám, že předplatné vypršelo, že mám verzi IS 8.0.1455, a že systém je NECHRÁNĚN, ale štíty nejdou zapnout. Zkoušela jsem odinstalovat přes Aswclear, nelze, neb IS není v ovládacích panelech k nalezení, tam je pouze Free verze. Vzhledem k tomu, že je evidentně chyba na straně avast!, byli byste tak laskavi a opravili ji? Nechci mít nechráněný počítač, takže by mě zajímalo, jak dlouho musím čekat, než chybu odstraníte? Takováhle "ochrana" počítače je mi vážně k ničemu!

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 916
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: avast! Free antivirus x avast! Internet Security
« Reply #1 on: April 23, 2013, 11:23:07 AM »
Dobry den,
tato chyba bohuzel nastava za urcitych podminek s verzi 8.0.1482 i 1483. Je opravena v nasledujici verzi programu, pro ktery uz bezi Beta program - http://forum.avast.com/index.php?topic=120986.0

Omlouvame se za zpusobene problemy. Cesty k oprave jsou dve
1, reinstalovat avast
2, opravit chybnou hodnotu property Edition v souboru "c:\Program Files\Avast Software\Avast\Setup\setup.ini" na "Edition=1"
Quality is also a feature.