Author Topic: Objednáno, zaplaceno...a nic  (Read 19365 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pefu

  • Guest
Objednáno, zaplaceno...a nic
« on: September 03, 2013, 10:29:04 PM »
Objednal jsem licenci Avast, nabízenou v akci. Přišla mi objednávka s údaji pro zaplacení. Zaplatili jsme bankovním převodem. Mail s licencí nepřišel. Reklamoval jsem, můj mail prý neznají. Poslal jsem jim kopii objednávky a pdf kopii výpisu s banky podepsanou elektronicky. Stále nic. Takže nemám ani peníze, ani licenci.
Poradí někdo, kam jim reklamaci s přílohami poslat ? Pokud možno česky, anglicky neumím tak dobře, abych to dokázal přesně popsat a oni se nemohli vymlouvat, že mi nerozumějí...

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #1 on: September 04, 2013, 03:11:50 PM »
https://support.avast.com/ - submit a suport ticket
http://www.avast.com/cs-cz/contact-form.php - obchodny dotaz

Skus neco s tychto.

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #2 on: September 06, 2013, 04:54:19 PM »
Můžeš si jí také zkusit  nechat poslat znovu.  http://www.avast.com/cs-cz/resend-license-paid.php


nefunkcny odkaz


Uz funguje
« Last Edit: September 07, 2013, 09:19:26 AM by GabrielGorta »

pefu

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #3 on: September 10, 2013, 10:03:05 PM »
Díky všem za rady. Vyzkoušel jsem je.
Platil jsem Avast 30.8..
Požádal jsem tedy o opakované zaslání licence - reakcí byla opakovaná žádost o zaplacení.
Ticket jsem také založil, odpověděli mi, že v ojedinělých případech to trvá až 10 dnů, než se propojí zaplacení s mojí emailovou adresou.¨
Těch 10 dnů uplynulo....a stále nic. Vlastně něco ano - dostal jsem další žádost o zaplacení.
Docela groteska.

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #4 on: September 11, 2013, 01:08:18 PM »
Máš povrdenie o zaplateny? nejaky vipis, nebo ustrizok zo seku,....? ak jo, posli to na support.

Offline drake127

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 324
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #5 on: September 11, 2013, 09:07:44 PM »
Nevím tedy, kdo se stará o support pro ČR, ale česky snad ještě umí (vždyť jsme česká firma). Jdi na support.avast.com, přepni si stránku do češtiny (vpravo nahoře) a vytvoř ticket.
« Last Edit: September 11, 2013, 09:12:24 PM by drake127 »

Prague_User28

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #6 on: September 12, 2013, 09:44:27 AM »
Me se stalo uplne to same. Nikdo nebere telefon, nikdo neodpovida na emaily, penize zaplacene a licenci zadna :-(

Prague_User28

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #7 on: September 12, 2013, 10:53:00 AM »
Uz jsem zkusila, dekuji, ale odpoved porad zadna. Co mam delat?  >:(

kristallin258

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #8 on: September 12, 2013, 08:57:58 PM »
Ak by niekto mal problém s licenciou nech mi napíše na skype a tam sa dohodnem 100¨%   zaruka že po mojej rade bude fungovať vaša licencia ako nič ;)  ja sám som mal problém a zistil som skumaním :D  a skype -  kristallin258    , a ak ma ani tam nezastihnete tak pravdepodobne som na FB  David Dropper Molnár
« Last Edit: September 12, 2013, 09:09:42 PM by kristallin258 »

Offline Eduard Kucera jr.

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #9 on: September 13, 2013, 01:39:44 PM »
Zdravím, nedávno jsem podnikal z důvodů testu něco podobného a trvalo to neuvěřitelně dlouho. Společnost, která nám spravuje platby převodem je neuvěřitelně pomalá. Když jsem po 14 dnech už nevydržel a začal schánět po firmě, kde je problém licence přišla asi hodinu na to.

Doporučil bych počkat do úterý 17.9. - je to samozřejmě problém, budu tlačit na jeho řešení, ale je to na hodně dlouhé lokty.

To, že nikdo neodpovídá na emaily mi přijde ovšem jako větší problém.

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #10 on: September 13, 2013, 02:08:00 PM »
Myslím že bx mal Avast odpovedat na problémy, ktoré zákazníci kúpov ich produktov získajú.

Offline Eduard Kucera jr.

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #11 on: September 13, 2013, 02:59:41 PM »
Je to tak, uprozornil jsem na situace reditele supportu, tak snad to nejak popozene.

kristallin258

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #12 on: September 13, 2013, 09:31:46 PM »
Asi nikdo nemá AVAST zadarmo ako ja :3   vravím kdo chce môže mať nemusite nič kupovať  načo :D.....
« Last Edit: September 13, 2013, 09:36:24 PM by kristallin258 »

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #13 on: September 14, 2013, 09:55:28 AM »
jasne, cracknute licencie kde bude napisane na 3 roky, a padnu po par dnoh, tyzdnoch,... a ne, aj keby boli prave, proc by jsi je nam zadara daval? urcite je v necom chytak. Radeji si kupim priamo od Avastu, a mam istotu ze to bude 100% (i když už ani neviem či je to 100% kedže vobec vznikla tato tema) ale stale avastu verim, len dufam ze ma nesklamu. a budem vydiet ze sa snazia zakaznikom pomoct v pripade problemov, ktore nasnatu pouzivanim jejich produktov.

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #14 on: September 14, 2013, 03:07:08 PM »
Dobrý den, obě licence již byly odeslány. Vnitřní audit rovněž prokázal, že na dotazy zaslané uživateli pefu a Prague_User28 na technickou podporu bylo odpovězeno včas. Přesto se za prodlevu mezi objednáním a doručením licence omlouváme.
avast! support team