Author Topic: Objednáno, zaplaceno...a nic  (Read 19360 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Štěpán

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #15 on: September 18, 2013, 07:11:29 PM »
Je to tak, uprozornil jsem na situace reditele supportu, tak snad to nejak popozene.

Dobrý večer,
v pátek, 13.9.2013, jsem zaplatil vkladem na účet na základě objednávky avast! Internet Security - 1 PC,
Měl mi přijít na mail licenční soubor a nic...  Napsal jsem požadavek 16.9.2013 a odeslal i s přílohou, ve které je sken dokladu o zaplacení z banky.
Jako odpověď mi přišel mail s dalšími pokyny pro platbu.
Můžete mi pomoci?
« Last Edit: September 18, 2013, 07:24:16 PM by Å tÄ›pán »

Štěpán

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #16 on: September 18, 2013, 07:26:02 PM »
Dobrý den, obě licence již byly odeslány. Vnitřní audit rovněž prokázal, že na dotazy zaslané uživateli pefu a Prague_User28 na technickou podporu bylo odpovězeno včas. Přesto se za prodlevu mezi objednáním a doručením licence omlouváme.

Dobrý večer,
v pátek, 13.9.2013, jsem zaplatil vkladem na účet na základě objednávky avast! Internet Security - 1 PC,
Měl mi přijít na mail licenční soubor a nic...  Napsal jsem požadavek 16.9.2013 a odeslal i s přílohou, ve které je sken dokladu o zaplacení z banky.
Jako odpověď mi přišel mail s dalšími pokyny pro platbu.
Můžete mi pomoci?
Variabilní symbol: 4711939308

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #17 on: September 18, 2013, 07:29:00 PM »
Vážený Štěpáne, toto fórum je určeno především pro vzájemnou komunikaci uživatelů avastu. Váš oficiální dotaz ze dne 16.9.2013 je rozpracován, bohužel není možné celý proces urychlit tím, že jej zopakujete i zde. Buďte prosím trpělivý, snažíme se pomoci v co nejkratším čase, ale jak již zmínil pan Kučera, problém je s třetí stranou, která nám zpracovává platby.

Děkuji za pochopení.
avast! support team

Štěpán

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #18 on: September 20, 2013, 08:13:59 AM »
Vážený Štěpáne, toto fórum je určeno především pro vzájemnou komunikaci uživatelů avastu. Váš oficiální dotaz ze dne 16.9.2013 je rozpracován, bohužel není možné celý proces urychlit tím, že jej zopakujete i zde. Buďte prosím trpělivý, snažíme se pomoci v co nejkratším čase, ale jak již zmínil pan Kučera, problém je s třetí stranou, která nám zpracovává platby.

Děkuji za pochopení.

Dobrý den,
nezlobte se, jsem spíše nervózní, po tom, co jsem se dočetl na fóru, že jsou s tímto problémy, tak to zkouším na všechny možné strany co nejdříve... Omlouvám se a budu tedy čekat. Jen nemám zabezpečen počítač, jak bych si představoval, tak doufám, že to nebude moc dlouho trvat.
Štěpán

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #19 on: September 20, 2013, 10:24:11 AM »
Omlouvat se nemáte vůbec za co... Jinak tedy licence vám byla odeslána včera kolem půl jedné.
avast! support team

prisec

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #20 on: October 03, 2013, 08:27:41 PM »
No koukám, že nejsem sám, kdo čeká na licenci týden, za ten měsíc od založení vlákna se šnek nepohnul z místa. >:( Nakupoval jsem elektronické licence her a jiného softwaru a nebyl problém mít licenci ještě tentýž den (nemluvě o sobotách a nedělích). Velmi se přimlouvám za to, aby bylo možno platit třeba přes Paypal nebo PayU. Platba platebním převodem a platební kartou je sice fajn, ale další možnost by se jistě hodila, když tyto dvě nefugují jak by měli. Avast je skvělý produkt, ale další nákup pomocí store provádět nebudu a nikomu dalšímu ho nedoporučím. :-[

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #21 on: October 04, 2013, 08:24:24 AM »
@prisec: Obraťte se prosím na technickou podporu a uveďte alespoň číslo objednávky a vaše jméno a příjmení. Děkuji.
avast! support team

ruddyja

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #22 on: October 08, 2013, 07:49:38 PM »
Podobnou peripetii jsem taky prošel. Zaplatil jsem 24.9.2013 , poslal screenshot platby. Za týden jsem obdržel heslo a výzvu k zaplacení. Dnes jsem zjistil ,že Avast Internet Security se po spuštění sekne a pomuže jenom trojhmat na vypnutí. Avast Home jsem léta používal bez nejmenších problémů. Končím s Avastem placené verze a následuje odinstalace. Těch pár korun oželím.

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #23 on: October 08, 2013, 08:53:00 PM »
@ruddyja: Škoda, že jste se nikdy neobrátil na technickou podporu. Určitě bychom vám dokázali pomoci.
avast! support team

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #24 on: October 09, 2013, 03:02:40 PM »
/ruddyja/
Ja používam rozne platené aj neplatené verzie (home, pro, Internet Security, aj premier) ale pri žiadnom sa táto chyba nejavý v žádne verzi programu od 7. Avast 6 a nižšie neviem, ak áno tak si ho aktualizujte, ak používate 7 alebo 8, tak pravdepodobne nieje chyba v avaste, lebo to iným nerobí (možno máte nedostatočne výkonný PC, (slabé CPU, RAM.) alebo neaktualizované programi, nebo ste Avast chybne nainstalovali, alebo ste nestahovali z oficialnych stránok. (nevie sa z takého malého popisu presne zistit kvoli comu chyba nastáva, alebo co je vlastne chybov.)

Sarri27

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #25 on: November 14, 2013, 09:41:06 AM »
Řeším teď stejný problém. Můj pc je nezabezpečený....:/ Platbu jsem odesílala v pátek 6.11.  a  email o zaplacneí mi přišel ještě 2x přitom mám řádně zaplaceno a čekám na obnovení licence jak na smilování!

havel

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #26 on: November 14, 2013, 01:55:44 PM »
Řeším teď stejný problém. Můj pc je nezabezpečený....:/ Platbu jsem odesílala v pátek 6.11.  a  email o zaplacneí mi přišel ještě 2x přitom mám řádně zaplaceno a čekám na obnovení licence jak na smilování!

Dobrý den, licence Vám již byla zaslána. Omlouváme se za pomalé zpracování platby naším distributorem.

Crouch

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #27 on: November 14, 2013, 05:16:15 PM »
Dobrý den,

mám stejný problém jako většina, zaplaceno a licence nikde.

GabrielGorta

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #28 on: November 14, 2013, 05:23:14 PM »
OMG, jasne vám Avast team uz povedal ze to je chyba treti strany ktora spracuvava platby, musite proste cakat (licence dojde, len opozdene)

p.filip

  • Guest
Re: Objednáno, zaplaceno...a nic
« Reply #29 on: November 27, 2013, 07:38:17 PM »
Dobrý den, bohužel mám stejný problém jako jsou již níže napsané. Obdržel jsem email objednávkový s výzvou na zaplacení dne 8.11.2013, ale licenční soubor v emailu již nikoliv. O mého zaplacení je to již téměř 20 dnů. Prověřil jsem i Spam schránku. Byl již na můj email odeslán licenční soubor? Za 48hodin můj počítač již nebude chráněn. Děkuji za odpověď.