Author Topic: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS  (Read 84337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #75 on: December 03, 2014, 04:52:50 PM »
sebastian.pn, nie otrzymaliśmy zgłoszenia, ale dzisiaj obsluga klienta rano skontaktowała się z Tobą. Mam nadzieje, ze wiadomość do Ciebie doszła. Jeśli nie, zaloguj się tutaj i sprawdź stan zgłoszenia: https://support.avast.com/ . To jest jedyna oficjalna strona obslugi klienta Avast.

johansojka, przemgrabowski   - 1 zamówienie było zrealizowane i przeslane (drugie było anulowane, najprawdopodobniej złożono niechcący dwa zamówienia). Jeśli licencja nie dotarła (mogło zdarzyć się, że wpadła do folderu SPAM, można ją przesłać stąd: http://www.avast.com/pl-pl/resend-license-paid.php . Obsluga klienta chętnie pomoże, przesłać zgloszenie można stąd: https://support.avast.com/. Bardzo ważne: proszę wybrać odpowiedni język i temat zgłoszenia!

marcin77s, krzysium5 - zamówienie zostały zrealizowane i przeslane. Jeśli licencja nie dotarła (mogło zdarzyć się, że wpadła do folderu SPAM, można ją przesłać stąd: http://www.avast.com/pl-pl/resend-license-paid.php . Obsluga klienta chętnie pomoże, przesłać zgloszenie można stąd: https://support.avast.com/. Bardzo ważne: proszę wybrać odpowiedni język i temat zgłoszenia!

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #76 on: December 15, 2014, 09:06:03 PM »
Mam ten sam problem co wszyscy tu. dokonałem zakupu programu, zapłaciłem za niego przelewem na rach. bank. podany w e-mailu i czekam w nieskończoność na kod aktywacyjny. W spamie też nic nie ma. Próbowałem zgłosić problem na support ale za każdym razem pojawia się jakiś błąd i mojego zgłoszenia w ogóle nie widać. Proszę więc o pomoc przez to forum. Mój Numer referencyjny (tytuł przelewu): 4711947980 a Numer zamówienia: 11065621960
Pomocy!

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #77 on: December 18, 2014, 04:51:45 PM »
Witam, mam ten sam problem co moi poprzednicy. 5 Grudnia zapłaciłem, do tej pory plik licencyjny nie przyszedł. Mój tytuł przelewu :47711064638. Zgłosiłem to również do obsługi klienta, do tej pory nikt się do mnie z obsługi w tej sprawie nie odezwał (ID zgłoszenia: OUZ-589-45775) Mail był na 100% podany poprawnie w spamie też nic nie mam. Jeśli plik nie pojawi sie w ciągu kilku dni roboczych to będę korzystał z plików pirackich , sami się o to prosicie :)

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #78 on: December 23, 2014, 08:57:44 AM »
stelmachd, licencja była wysłana.
Możesz ją przeslac ponownie stąd: http://www.avast.com/pl-pl/resend-license-paid.php
Plik instalacji przesłać stąd: http://www.avast.com/pl-pl/download-software [Avast Pro Antivirus]
Na trzy komputery jest przeznaczony jeden plik licencji.
Możesz ponownie sprobować obsługe klienta: https://support.avast.com/ , ale jeśli miałeś wcześniej problemy, to zachęcam do próby samodzielnego pobrania plików.

omlet1988, niestety w okresie świątecznym mamy bardzo ograniczone możliwości obsługi z powodu braku personelu, za co serdecznie przepraszamy. Proszę skorzystaj w powyższych linków (do przesłania licencji i pobrania pliku instalacyjnego).

 
 

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #79 on: December 24, 2014, 10:58:53 AM »
Witam
Mam tego samego rodzaju problem co pozostali  również przelałem ze swojego konta na rach. bank. podany w zamówieniu NetGiro Payments AB w dniu 26.11.2014r. na poczet Avast Internet Security - 1-PC, 1 rok. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem  e-maila z kodem aktywacyjnym. W spamie też nic nie znalazłem. Próbowałem zgłosić problem na support ale za każdym razem pojawia się jakiś błąd i mojego zgłoszenia w ogóle nie widać. Proszę więc o pomoc przez to forum. Mój Numer referencyjny (tytuł przelewu): 4711518276 a Numer zamówienia: 15673401842
Proszę o pomoc w tej sprawie.
 Pozdrawiam Zbyszek Zima. :o

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #80 on: January 03, 2015, 04:35:12 PM »
Witam
Mam ten sam problem co poprzednicy
Numer referencyjny (tytuł przelewu): 4711469203 
Numer zamówienia: 11624160560
Proszę o pomoc.

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #81 on: January 04, 2015, 05:37:23 PM »
Witam ponownie Zbyszek 5
W związku brakiem odpowiedzi  i aktualnie przesłanych plików instalacyjnych avast internet security - przelew zrealizowany 26.11.2014r. proszę o namiary adresu mail avasta, gdzie mogę przesłać skan tego zrealizowanego przelewu.
Pozdrawiam Zbyszek 5  >:( >:(

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #82 on: January 04, 2015, 11:22:16 PM »
Wysłano: 15 December 2014 14:14
"witam kopiłem licencje avast rok temu. termin ważności upływa 19.12.2014 . Natomiast w dniu dzisiejszym zostały mi ściągnięte pieniądze za przedłużenie licencji parę dni temu zlikwidowałem konto bardzo proszę o zwrot pieniędzy". Dokładnie takiego maila napisałem do firmy avast logując sie na stronie https://support.avast.com/Tickets/Ticket/View/DDU-725-89164.  15 grudnia do dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi na mój problem dodam tylko ze licencje kupiłem  19.12.2013 , automatyczne przedłożenie licencji nastąpiło 15.12.2014R. z czego bez żadnego poinformowania mnie ściągnięto pieniądze za automatyczne przedłużenie licencji z konta, po tym jak kupiłem licencje tylko ze z innej firmy. Może ktoś z was miał już taki problem i rozwiązał go proszę o pomoc.

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #83 on: January 05, 2015, 12:28:05 AM »
Witam. Zakupiłam licencję Premier za 104zł., ale czytając Państwa komentarze zdecydowałam się nie robić przelewu. Czy moje zamówienie zostanie anulowane jeśli nie zapłacę? Nie będzie problemów?

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #84 on: January 09, 2015, 02:06:30 PM »
Witam, 3.01.2015 r. zamówiłam roczną licencję na Avast Pro Antivirus na 1 PC i w tym samym dniu dokonałam płatności przelewem, wpisując tytuł zgodnie z Państwa instrukcją (przelew wykonałam z konta mojej matki, więc figuruje na nim inne nazwisko właściciela rachunku). Licencji nie otrzymałam.
Marta Jenner
tytuł 4711808558
zamówienie nr 11804631660
Dodam, że posiadam potwierdzenie wpłaty oraz fakturę VAT GCINIE6426071CPL2015000000002728 z dn. 8.01.15 r. , ale nie mogę dołączyć plików, bo format pdf. jest odrzucany.
Ponieważ w międzyczasie ubiegłoroczna licencja wygasła, byłam zmuszona pobrać bezpłatna wersję Avastu, ale dalej czekam na licencję i proszę o pomoc w tej sprawie.

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #85 on: January 18, 2015, 11:52:10 AM »
Witam

Mam ten sam problem...
Nr ref. 4711632578
Nr zam 11890366960
Opłata 124 zł - 6.01.15

Nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem... Wysłałem wiadomość z prośbą o interwencję i też nic!!!
Proszę o wyjaśnienie.

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #86 on: January 20, 2015, 12:02:58 AM »
Kpiny sobie robicie z klientów! 7 stycznia zapłaciłam 124 zł, zgodnie z instrukcją podaną w mailu od was. Do dziś nie mam kodu, a na moje maile z ponagleniem odpowiada automat - że dziękuję za kontakt. Za 3 dni kończy mi się poprzedni okres ochrony kompa. Jeśli będę musiała kupić inny program, sprawa oszustwa i wyłudzenia znajdzie się w prokuraturze.

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #87 on: January 28, 2015, 11:49:43 PM »
Witam! Czy ktoś byłby tak miły i mi odpowie na moje pytanie?

Zakupiłam licencję Premier za 104zł., ale czytając Państwa komentarze zdecydowałam się nie robić przelewu. Czy moje zamówienie zostanie anulowane w ciągu 20 dni jeśli nie zapłacę? Nie będzie problemów?

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #88 on: January 29, 2015, 04:48:56 PM »
Witam ,
W sobote 24.01.2015 chcialem sobie kupić online oferowanego mi przez Avast GrimeFightera .Zanim wszedłem na forum i zobaczyłem jakie ludzie mają problemy z Net Giro to zrobilem już przez nich przelew bankowy. Było to tez w sobote 24.01.2014 . Wplaciłem 59,- zł na konto jakie trzeba, podalem dane . Potwierdzenie dokonania przelewu i ksiegowania mam tez z data 24.01 Żadnej licencji czy kodu nie dostałem do dziś choć sprawdzam po kilka razy dziennie także i w spamie. Najdziwniejsze jest dla mnie to że jak sprawę opisałem i wyslałem do systemu "wsparcia Avastu" wraz z załącznikiem jakim było potwierdzenie przelewu to żadnej odpowiedzi nie dostałem choc prosilem że jesli to wsparcie jest tylko techniczne to aby przekazali treść mojego maila dalej lub mi odpisali mi podając jakis kontakt na dział rozliczeń finansowych czy reklamacji. Naprawdę nie wiem co mam zrobić i do kogo sie zwrócic.
 Bardzo proszę może Ewelinę z Avast teamu o pomoc ! Co mam zrobić jak i do kogo się zwrócić?? Mam swoje lata i a czuje w tej sprawie taka swoją bezsilność

REDACTED

  • Guest
Re: NIE PŁAĆCIE PRZELEWEM PRZEZ KONTO NETGIRO PAYMENTS
« Reply #89 on: February 08, 2015, 12:17:15 PM »
witam
Ja tak jak przedmówcy wpłaciłem kasę i nic. Reklamowałem przez stronę ale oprócz numeru sprawy nic się nie dzieje.
Wygląda to na totalne oszustwo!!!!!
ID zgłoszenia: VBK-169-19040