Author Topic: Netechnický problém  (Read 2893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

drkarel

  • Guest
Netechnický problém
« on: December 11, 2013, 12:38:18 PM »
Omlouvám se. Máme netechnický problém s objednávkou č. 16003691828 a doporučenou cestou nikdo nereaguje. Bylo by možno to nějak "prošťouchnout", např. předat to někomu, kdo by nás kontaktoval buď na uvedeném mailu nebo na čísle 266 704 659? Nebo naopak dát kontakt na někoho? Děkuji.

Offline Michal Zrůbecký

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 83
    • avast! software
Re: Netechnický problém
« Reply #1 on: December 11, 2013, 02:06:05 PM »
Dobrý den, jakou "doporučenou cestu" jste prosím použil? V oficiálním systému naší technické podpory žádný dotaz s vaší e-mailovou adresou neevidujeme. Vytvořte prosím ticket zde:

https://support.avast.com/Tickets/Submit

Budeme se vám věnovat co nejdříve. Děkuji.
avast! support team

drkarel

  • Guest
Re: Netechnický problém
« Reply #2 on: December 11, 2013, 07:27:40 PM »
Ticket jsem již vytvořil dávno (Ticket ID: YLC-707-84526), bez reakce. Moji adresu pochopitelně neevidujete, protože jsem se zaregistroval pod jinou. Každopádně nehodláme kolem toho korespondovat v angličtině a také nehodláme využívat produktu společnosti, se kterou nelze komunikovat přes telefon, e-mail, a která nedokáže vystavit řádný daňový doklad a nedokáže na to v průběhu objednávky upozornit. Tudíž usilujeme o zrušení objednávky č. 16003691828 přes e-shop a navrácení uhrazené částky. Prosím, předejte to někam, kde je to schopen někdo vyřídit a kontaktovat nás. Hlavně mne neodkazujte zase na nějaký Váš boží systém, kde nikdo nereaguje (samozřejmě jsem využil i kanál pro zrušení objednávky). Děkuji.