Author Topic: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny  (Read 24387 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline d3f

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #15 on: April 12, 2014, 08:34:51 PM »








Cely proces trva asi 4 minuty. Stejne, kdyz dam aktualizovat virovou databazi.
« Last Edit: April 12, 2014, 08:42:31 PM by d3f »

GabrielGorta

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #16 on: April 12, 2014, 09:00:19 PM »
Zaujímavé, no mne to ide. Asi je to len u niektorých.
No bodlo by sa keby sem napísal aj niekto z Avastu.

Offline d3f

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #17 on: April 13, 2014, 11:23:04 AM »
Zatim zadna zmena.

A kdyz jsem rano zkousel aktualizovat pomoci vpsupd.exe, tak to taky nefungovalo, ale ted se zda byt vsechno v poradku.

No uvidime.

pavvlicek

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #18 on: April 13, 2014, 12:08:42 PM »
No mám naprosto stejnej problém....
Ale vypadá,že ruční aktualizace přímo ze stránek avastu bude OK.
Ale asi fakt je problém v clientovi.
Viděl bych to buď na chybu na straně firmy avast a nebo máme všichni nějakej stejnej virus,kterej blokuje aktualizaci.
To je tá druhá možnost.

accrue

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #19 on: April 13, 2014, 12:30:57 PM »
u mě stále stejné = manuální download updatů nefunguje. máte někdo informace o nějakém oficiálním prohlášení o tomto problému?

Offline d3f

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #20 on: April 13, 2014, 12:41:29 PM »
Jak vidis, zatim zadne vyjadreni. Nefunguje ti ani rucni aktualizace pomoci vpsupd.exe? http://files.avast.com/ivps9x/vpsupd.exe

A ta moznost s virem me taky napadla, ale to by pak nemela jit ani ta manualni aktualizace. Navic proudove aktualizace jedou bez problemu a sken Malwarebytes mi nic nenasel. A na jinem foru ma problem i clovek s cerstve nainstalovanym systemem.

Snad se to brzy vyresi.
« Last Edit: April 13, 2014, 12:49:54 PM by d3f »

Rebi93

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #21 on: April 13, 2014, 01:11:13 PM »
Ano, podle obrázků mám naprosto stejný problém. A stále zkouším a stále stejný výsledek. Bylo by dobré, aby někdo od avastu napsal, jestli je chyba na jejich straně nebo ne!! Zkoušel někdo odinstalovat a znovu nainstalovat? Mě to nefunguje ani na noťasu- win7 ani na pevném pc - XP.

Offline d3f

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #22 on: April 13, 2014, 01:53:38 PM »
Celý den mi dnes nejdou a nefungují aktualizace.. Avast kompletně odinstalován a znovu nainstalován a problém přetrvává i nadále.. koukám že je nás více...

Pravdepodobne ne a zkouset to nebudu. Zatim budu manualne aktualizovat a uvidim, jestli se po vikendu neozvne nekdo z avastu.

oukej

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #23 on: April 13, 2014, 01:57:46 PM »
Mám stejný problém a avast jsem už dvakrát kompletně odinstaloval a znova nainstaloval a stále je to to samé..

GabrielGorta

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #24 on: April 13, 2014, 04:03:53 PM »
Chyba je na strane Avastu, no chyba sa vyskytuje len u niektorých.

Mr. Å nek

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #25 on: April 13, 2014, 04:08:01 PM »
Mám stejný problém na třech PC (1x stolní klasika, 1x klasický notebook a 1x netbook). Kromě malého netbooku nainstalováno Comodo Firewall + MBAM. Vše pravidelně aktualizováno a čištěno. Nevím od kdy přesně ale bude to +-týden, kdy se mně nepodařilo "manuálně" aktualizovat...

U stolního PC jsem zkusil i reinstall Avastu (vše řádně pomocí nástroje od Avastu), ale ani reinstallace bohužel nepomohla... =(
« Last Edit: April 13, 2014, 04:09:32 PM by Mr. Å nek »

Rebi93

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #26 on: April 13, 2014, 10:36:27 PM »
Tak tedy nevím,jestli už se zadařilo u ostatních, každopádně - u mě se porucha týkala stolního pc(XP) a ntb(7). Před instalací jsme doma zapojovali nový modem s internetem od O2, pak jsem zjistila poruchu aktualizací. Momentálně jsem na koleji, kde je veden síťový kabel na internet a ejhle - aktualizace jdou v pořádku. Zadařilo se již všem? Nebo u nás doma bude blokovat aktualizace nový internet...

Offline d3f

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #27 on: April 13, 2014, 11:45:51 PM »
O2 mam taky, ale mam ho od nepameti. A zadny novy modem jsem nezapojoval. Tenhle problem se u me objevil z niceho nic.

Mr. Å nek

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #28 on: April 14, 2014, 11:09:08 AM »
Stejné jako u d3f.
Sice jsem u O2, ale jsem u nich přes 10 let. Začalo to dělat z ničeho nic... (Jinak stále stejná písnička... =( Jo a zapomněl jsem napsat. Všechny PC jedou na W7.).

Rebi93

  • Guest
Re: Nemuzu aktualizovat - server nedostupny
« Reply #29 on: April 14, 2014, 11:12:40 AM »
My doma máme O2 také hodně dlouho, ale jak jinak si to vysvětlit, že na noťasu po wifi (přes modem od O2) mi aktualizace nejedou,ale na koleji přes síťový kabel je všechno v pořádku.