Author Topic: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz  (Read 4899 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AlexCFC

  • Guest
URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« on: May 19, 2014, 02:00:02 PM »
Avast nám blokuje kompletně doménu chelsea-fc.cz

Podpora na otevřené tickety nereaguje, tak snad si toho někdo všimne aspoň tady a situaci vyřeší. Zároveň bych prosil o sdělení důvodů, které vedly k tomuto zablokování, protože spam ani žádné útočné skripty na webu nemáme a žádný jiný antivirus či online systém pro hodnocení stránek problémy nehlásí.

Jan Nabelek

  • Guest
Re: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« Reply #1 on: May 19, 2014, 02:53:42 PM »
...spam ani žádné útočné skripty na webu nemáme a žádný jiný antivirus či online systém pro hodnocení stránek problémy nehlásí.
Pokud jste si svojí čistotou jisti, tak použijte funkci "nahlásit falešný poplach". Zkoušeli jste?

Jinak pro PC ve vlastní správě lze nadefinovat vyjímky pro konkrétní URL v nastavení webového štítu.

AlexCFC

  • Guest
Re: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« Reply #2 on: May 19, 2014, 03:03:39 PM »
Pokud jste si svojí čistotou jisti, tak použijte funkci "nahlásit falešný poplach". Zkoušeli jste?

Jinak pro PC ve vlastní správě lze nadefinovat vyjímky pro konkrétní URL v nastavení webového štítu.

Ano, zkoušeli. Stejně tak jsem zkoušel napsat požadavek na podporu. Bez odpovědi.

Osobně antivirus nepoužívám, nainstaloval jsem si jej jen kvůli tomuto problému. Bohužel to dopadá na další desítky až stovky čtenářů.

GabrielGorta

  • Guest
Re: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« Reply #3 on: May 19, 2014, 05:02:43 PM »
zaujimave, ja sa na tu stranku dostanem v pohode, avast mi nic nehlasi.

Jan Nabelek

  • Guest
Re: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« Reply #4 on: May 19, 2014, 06:46:00 PM »
Ano, zkoušeli. Stejně tak jsem zkoušel napsat požadavek na podporu. Bez odpovědi.
...
Osobně antivirus nepoužívám, nainstaloval jsem si jej jen kvůli tomuto problému.
Tak zkuste tu funkci hlášení falešného poplachu... Pokud jste si tedy opravdu jistý.
Pokud jsem v minulosti podobné problémy reportoval na support, tak když mi to prověřovali, většinou to nebyl falešný poplach. Po těchto zkušenostech už webovému štítu více věřím a neřeším to (většinou šlo o e-shopy nebo fanouškovské stránky mých uživatelů, hůře zabezpečené). Jinak support mi na tickety reagoval vždy, ale většinou až následující den.  Možná že když nemáte placenou verzi programu, je reakce pomalejší...?

zaujimave, ja sa na tu stranku dostanem v pohode, avast mi nic nehlasi.
jestli nemáte vypnutou kontrolu webu...? Mne stále varuje (VPS 141905-0)

GabrielGorta

  • Guest
Re: URL:Mal na webu chelsea-fc.cz
« Reply #5 on: May 19, 2014, 08:43:06 PM »
ja mám všetko zapnute, všetky štíty, a všetko mi kontroluje.