Author Topic: přechod z trial na free - nejde internet  (Read 2547 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

peekaa

  • Guest
přechod z trial na free - nejde internet
« on: May 22, 2014, 05:52:59 PM »
Už se mi to stalo podruhé, poprvé na xp, nyní na 7 home starter. Měli jsme nainstalovaán Avast free, pak jsme nějak prostě odklikli velké zelené tlačítko že chceme na měsíc zdarma trial, plnou verzi. Nevím přesně, co se stalo na konci, jestli se to samo přehodilo zpět na free, nebo se to odinstalovalo. A od té doby *nejde internet*, ani drát ani bezdrát. Kolegyně zkoušely několikrát instalovat a odinstalovávat avast free. Já ani nevím, jak se mi to poprvné podařilo dát do funkčního stavu, čistil jsem registry, složky, já nevím co.

Rozhodně to je hodně nepříjemné. Nyní jsem zatím zkusil v Nouzovém režimu Avast remover http://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility, čistím registry, všechno možné, ale stále internet nejde. Jde jakoby napůl - je připojen, ale nenačte adresu ipv4. U toho removeru jsem si nebyl jistý, co tam v dialogu mám dát za složku (chtělo to po mě vybrat nějakou složku), tak jsem tam nedal nic, ono to projelo, něco to našlo a asi odstranilo a řeklo, abych restartoval.

Snad bude někdo vědět, kdyžtak sem hodím screenshoty na dovysvětlení. Anglicky moc nevládnu, ale kdybyste měli prosím pocit, že mi spíše poradí v anglické části fora, dejte mi vědět.

Díky moc.
« Last Edit: May 22, 2014, 06:00:48 PM by peekaa »