Author Topic: GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI  (Read 5551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

• Guest
GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI
« on: July 06, 2014, 09:30:28 PM »
Selam.! Explorer çalışmadığı ve ekranda donma sorunu olduğu için, makineme format atıp, Windows 7 Home Basic'i, sürücüleri ve tabi Avast İnt. Security'i tekrar yükledim.  Avast da, '' Durum '' a baktığımda ise, '' Güvenlik duvarı devre dışı '' mesajı görüyorum.! '' Tümünü çöz '' veya '' Aç '' dediğim zaman da, '' güvenlik duvarı başlatılamıyor.'' mesajı çıkıyor.! Avast normal çalışıyor, abonelik süremin dolmasına da, daha 50 gün var. Güvenlik duvarı niçin devre dışı olabilir.?

REDACTED

• Guest
Re: GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI
« Reply #1 on: November 23, 2014, 06:03:34 PM »
Selam.! Explorer çalışmadığı ve ekranda donma sorunu olduğu için, makineme format atıp, Windows 7 Home Basic'i, sürücüleri ve tabi Avast İnt. Security'i tekrar yükledim.  Avast da, '' Durum '' a baktığımda ise, '' Güvenlik duvarı devre dışı '' mesajı görüyorum.! '' Tümünü çöz '' veya '' Aç '' dediğim zaman da, '' güvenlik duvarı başlatılamıyor.'' mesajı çıkıyor.! Avast normal çalışıyor, abonelik süremin dolmasına da, daha 50 gün var. Güvenlik duvarı niçin devre dışı olabilir.?

ben de de aynı sorun var....nedir bu yaw...Turkiye de bir temsilcisi yok yaaa 7/24 yardım diyorlar ama ingilizce... kimse almasın avast !

REDACTED

• Guest
Re: GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI
« Reply #2 on: December 06, 2014, 05:34:26 PM »
Aynı sorun benim Windows7 PC de de mevcut.
Avast yetkililerine Türkçe ve İngilizce sorunumu yazdığım halde şu ana kadar da bana geri dönüş yapmış değiller.
Avast aboneliğim devam etmekte, diğer proğramların hepsi de normal olarak çalışıyor. Fakat AVAST İNTERNET SECURİTY  " DİKKAT " mesajı vermekte ve " GÜVENLİK DURUMU DEVRE DIŞI ". TÜMÜNÜ ÇÖZ veya AÇ komutu verdiğim zamanda  " GÜVENLİK DUVARI BAŞLATILAMIYOR ".
Yardımlarınızı esirgemezseniz memnun olurum. Teşekkürler.