Author Topic: Błąd w interfejsie programu Avast Free Antivirus- chamska aktualizacja  (Read 2210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Wczoraj wieczorem avast stale obciążał procesor na kilka-kilkanaście % pomimo że nic nie robiłem na komputerze. Wyłączyłem i poszedłem spać. Dzisiaj włączam komputer i od razu ruszyło mi nerwy. Avast wyświetlił komunikat że bez mojej wiedzy i zgody zaktualizował swoją wersję oprogramowania do najnowszej. Zaznaczam że mam wyłączone aktualizowanie programu (Avast > Ustawienia > Aktualizacje > Program > Aktualizacja ręczna). Jakim prawem Avast się aktualizuje skoro mu tego zabroniłem? Błąd w interfejsie czy może celowe działanie twórców programu aby na siłę wciskać nowe wersje utuczone w masę zbędnych śmieciowatych funkcji? Avast to miał być antywirus a zachowuje się jak wirus!!! Dla uściślenia, wirusem jest każdy program podejmujący samodzielne działania bez wiedzy i zgody użytkownika.

Jaka jest najnowsza wersja avasta, która nie ma opcji "software updater" i ma działające ustawienie blokady aktualizacji programu avast?
« Last Edit: August 02, 2014, 03:37:33 PM by kontonaspam321 »