Author Topic: Zakoupení antiviru.  (Read 2120 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Zakoupení antiviru.
« on: October 01, 2014, 08:20:20 PM »
Dobrý den,
zakoupila jsem antivir Avast na jeden rok za akční cenu, a stálé mi nedošel licenční klíč.  Jak dlouho mám ještě čekat? Platba byla provedena v pátek 26.9.2014.

Děkuji za informací. Lucie

REDACTED

  • Guest
Re: Zakoupení antiviru.
« Reply #1 on: October 02, 2014, 02:45:33 PM »
ZDE napište na podporu. Snažte sa napísať čo najviac podrobností, kedy ste ju kúpily, číslo karty ktorou ste ju zaplatily, číslo transakcie, iné dalšie informácie (heslá a iné overovacie kódy nepište, niesú potrebné pre overenie platby). Odpoveď vám mala prísť do 3 dní na e-mail ktorý zadáte.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Zakoupení antiviru.
« Reply #2 on: October 03, 2014, 09:21:19 AM »
Dobry den,
nebo muzete jeste zkusit http://www.avast.com/cs-cz/resend-license-paid.php

Milos

Offline Blue-A

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 30
Re: Zakoupení antiviru.
« Reply #3 on: October 08, 2014, 11:39:29 AM »
Dobrý den,

při platbě převodem může celý proces od provedení platby trvat 5 dnů (pokud jsou správně zadány veškeré důležité údaje, hlavně tedy číslo účtu, variabilní symbol a kontaktní e-mail).

Pokud po této době nic nedorazí na e-mail, který jste zadala v objednávce, pak doporučuji prozkoumat ještě spam složku Vašeho mailu. V případě, že Vám stále chodí upomínky i když Vaše platba byla odeslána před více jak pěti dny, pak prosím napište přímo k nám na podporu jak je uvedeno výše. Připište veškeré dostupné detaily o objednávce a platbě.

Je vhodné přidat i potvrzení o provedené platbě v pdf nebo jpg formátu, tím se urychlí případné dohledání Vaší platby. Pokud nebyla chyba jen v například špatně zadaném e-mailu.

Přeji příjemný den