Author Topic: Android, neoprávněný přístup, foto...  (Read 2182 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Android, neoprávněný přístup, foto...
« on: October 06, 2014, 10:22:45 AM »
Dobrý den,
 Nevěděl jsem přesně jak to jednoduše pojmenovat. Ale můj problém je takový.
Na tel Samsung s android 4.4.2 mám plnou verzi Avast, Anti-thief i Backup. Mám tel nastaven tak, že mi při neoprávněném pokusu o odemčení tel. se vytvoří fotka přední kamerou a pošle na úložiště - nastaven Google Drive. Ještě před poslední aktualizací programu Avast nebyl žádný problém a po pár kliknutí jsem se dostal k inkriminované fotografií. Ale když se o to pokouším teď, foto nikde není. Najdu si na webu oznámení o tom, že byl nepovolený přístup a byla vytvořena fotografie. Ale při kliknutí na oznámení se nic neděje a když vejdu přímo do Google Drive, tam taky nic.
Můžete mi někdo poradit, jestli jen špatně hledám a nebo jak to je.

Diky
« Last Edit: October 07, 2014, 10:17:38 PM by igor.pochyly »

Offline Jenda Kolena

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
Re: Android, neoprávněný přístup, foto...
« Reply #1 on: October 06, 2014, 02:05:50 PM »
Dobrý den, není možné, že vypršela platnost pověření pro Google Drive? Jinými slovy, aplikace chce uložit výslednou fotografii na GDrive ale nemá k tomu oprávnění. Na lepším zobrazení této chyby již pracujeme.
Zkuste otevřít Backup a udělat zálohu. Pokud je můj předpoklad správný, měla by vám vyskočit chyba "Ověření pro Google Drive není platné".

REDACTED

  • Guest
Re: Android, neoprávněný přístup, foto...
« Reply #2 on: October 06, 2014, 02:42:50 PM »
Dobrý den,
 tím by to být nemělo, teď jsem zkusil zálohu a vše OK. Dnes ráno jsem zkoušel i odpojit GD a využít úložiště u Avastu a stejný výsledek. Nikde jsem žadnou fotku neobjevil. zálohy sms atd. vše jak má být. Fotky archivuji přes Google přímo na GD. Ale tak jsem to měl vždy.
 Zkoušel jsem prohledat kompletní nastavení v Avastu, Google a vše co mě napadlo a nic nepomohlo. Poslední fotka z neoprávněného přístupu byla před 4mi týdny a tu tam mám. Ale pak proběhla ještě nějaká aktualizace Avastu a už to nejde.