Author Topic: Testování síťových disků  (Read 1844 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Testování síťových disků
« on: October 17, 2014, 11:00:04 AM »
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat jestli se někdo z Vás nesetkal s následujícím problemém a podařilo se mu jej vyřešit..
Popis:
Avast byl pro firmu zakoupen co by jeden z antiviru co testuje firemní software. Byl zakoupen Avast endpoint security.
Problém je s testy ,které jsou v avastu naplánovany na denní periodu. Tyto testy kontrolují adresář na síti,do daného adresáře mám plný přístup,stejně tak jsem adminem na daném stroji.
Daný adresář je namapován jako písmeno X. Naplánuju úlohu testu aby se prováděla denně v určitou hodinu a když se následně test spustí ,tak se po cca 5 sec ukončí se záznamem v logu Přístup odepřen [5]. Pokud tento naplánovaný test pustím ručně tak se normálně provede.. jako kdyby ta servisa co má na starosti naplánované úlohy neměla dostatečné oprávnění..

Zkoušel jsem snad uplně vše... upravovat práva,uživatele,vypnout UAC ,zkoušel jsem i nastavit spouštění služby avastu pod právy ADMINA(přímo,nikoliv local system) to mi avast nedovolil,instalace mimo program files,na jiné OS.
Kontrolovala se sít atd. atd. Tak mi to nedalo ,stáhl jsem si doma AVAST Endpoint security na 30 dni a v domácí síti se to chová úplně stejně...
V práci je na jiném PC i norton, který kontroluje stejné síťové uložiště jako má kontrolovat avast..
Norton funguje uplně normálně a provádí aut. kontrolu každý den v přesně stanovený čas. Kdežto Avast provede test pouze když jej ručně spustím,plánovaná úloha neprojde..
Musím říct ,že jednou se test spustit sám a probíhal... samou radostí jsem ho ukončil ,upravil čas a další test zase zkončil po 5 sec se stejnou chybou.
Z logů avastu se nedá nic vyčíst,nic v něm totiž není (pouze popis chyby a čas spuštění a ukončení testu)

Budu rád za jakoukoliv pomoc..