Author Topic: EPłatności  (Read 2856 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
EPłatności
« on: July 24, 2014, 10:29:05 PM »
Panie i Panowie z polskiego oddziału Avasta,

Chciałbym podzielić się moimi odczuciami dotyczącymi procesu składania zamówienia/płatności przy zakupie licencji. Złożenia zamówienia dokonałem poprzez aplikację i powiem tak: o ile nie można mieć zastrzeżeń do czytelności całego procesu, to brak możliwości epłatności (np poprzez mTransfer dla klientów mBanku itp) jest ogromnym minusem i biorąc pod uwagę obecne trendy i przyzwyczajenia klientów, może być dyskwalifikujące. Przy obecnym stanie technologii, prostych w obsłudze API wystawianych przez dostawców płatności, technologicznie dla średnio wykwalifikowanego, małego nawet zespołu programistów jest to banał. Kosztowo też nie wygląda to źle, dostawców płatności tak w Polsce jak i w Europie jest mnóstwo (Elavon, SagePay na rynku brytyjskim itp itd) a naprawdę nie każdy ma ochotę płacić kartą. Mówię to z doświadczenia wyniesionego z firmy która ma kilkanaście różnych tego typu płatności na 10 rynkach europejskich - tak pod kątem analizy rezygnacji klientów jak i technicznej bo sam prowadzę zespół który min. integracją i obsługą takich płatności się zajmuje.

Nie zrozumcie mnie Państwo źle, nie chcę nikogo pouczać tym bardziej że mam świadomość że jesteście jedynie oddziałem, jednakże może mój apel na coś się przyda, i przy odrobinie dobrej woli dacie go "wyżej" co, w perspektywie czasu, może wpłynie na dodanie nowych opcji płatności i tym samym ułatwi zakup waszego oprogramowania...

Pozdrawiam
Dawid

Ps. nie będę już się rozwodził o tym że po wybraniu opcji przelewu, okno w aplikacji, nie pozwala skopiować danych do przelewu (są one dostępne bez zbędnego przepisywania dopiero w mailu), bo nie chcę się wyzłośliwiać ale, w skrócie, jest to bardzo, bardzo... słabe.
« Last Edit: July 24, 2014, 10:30:56 PM by dawid.lakomski »

REDACTED

  • Guest
Re: EPłatności
« Reply #1 on: November 04, 2014, 07:45:45 AM »
witam

Ja mam inny problem
dokonałem platności przelewem a nigdy nie otrzymałem pliku/ kodu licencji premium

pisałem już kilka dni temu do pomocy AVAST  natomiast nigdy nie otrzymałem odpowiedzi.
Na tą chwile straciłem pieniądze a nie mogę otrzymać klucza
przed płatnością używałem avast free ponad 1000 dni ... możliwe ,że podałem błędny natomiast przesłałem kopie potwierdzenia przelewu i nadal cisza . jeśli możecie mi pomóc będę wdzięczny

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: EPłatności
« Reply #2 on: November 04, 2014, 09:17:00 AM »
Dzień dobry Panie Michale,
w systemie na Pana e-mail figuruje jedno zgloszenie wyslane dzisaij o godzinie 07:54. Prosze dac konsultantowi czas na skontaktowanie sie z Panem, powinno to nastapic do 24 godzin.
Pozdrawiam.