Author Topic: Nulová reakce podpory na žádost o ukončení smlouvy  (Read 1688 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mkl

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Nulová reakce podpory na žádost o ukončení smlouvy
« on: November 24, 2014, 02:03:20 PM »
Mohl by, prosím, konečně někdo Z PODPORY REAGOVAT na moji žádost ohledně zapomenutého hesla a výpovědi smlouvy???

Má situace je naprosto komická:

Přestal jsem používat službu Secure Line, protože jsem našel levnější a lepší řešení, tak jsem se rozhodl zrušit ji, aby mi drahý Avast každý měsíc nestrhával prachy za něco, co nechci.
Žel při pokusu o přihlášení do uživatelské sekce jsem zjistil, že si nepamatuji heslo. Tak jsem na webu zadal požadavek na obnovení hesla - nic se nestalo, nic nepřišlo ani po několikátém pokusu.
Tak jsem se rozhodl požádat o pomoc podporu:
Quote
11.11.2014 11:31

#############
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Tato automatická odpověď je potvrzením o přijetí Vašeho požadavku. Jeden z našich agentů se Vám bude věnovat hned jak to bude možné. Pro Vaši evidenci jsou podrobnosti o požadavku uvedeny níže. Při odpovídání se prosím ujistěte, že je v předmětu zprávy zachováno ID požadavku v nezměněném tvaru, jelikož můžeme pouze tak zajistit náležité sledování vašich odpovědí.

   ID požadavku: WUI-410-62892
   Předmět: Ukončení smlouvy
   Oddělení: Consumer Sales
   Typ: Issue
   Stav: Received
   Priorita: ReplyFast

Do dnešního dne jsem nedostal žádnou odpověď, jen mi mezitím stihli nafakturovat a strhnout z účtu další měsíc služby. (ne nejsem tupý, antispam to nesežral, vše ostatní od avastu mi chodí, faktury, dokonce i regitrace na tohle forum proběhla v pořádku)
... tohle opravdu není Fast Reply

Mohu jen tiše doufat, že takto nepřistupujete také k virům, a že mi na tohle konečně někdo odpoví, protože jestli budu muset české firmě volat na podporu přes Skype někam do Států nebo callcentra v Indii, tak to nebude vlídný rozhovor.


Nyní se mi při laborování v GUI programu podařilo prokliknout na "Váš Názor" ... přes který jsem jsem byl přesměrován do anglické sekce webu - jako přihlášený! -  možná nějaká díra programu? -  když totiž kliknete v GUI na "Má Zařízení", tak to kupodivu chce heslo   :-\

Žel webová klientská sekce je tak "přehledná", že ani tady nemohu najít, jak prokletou službu zrušit.
Ve složce Licence jsou jen dvě tlačítka Obnovit Licenci a Stáhnout Licenci. nic víc jen + pro přidání nové (to si ještě hooodně dobře rozmyslím co s antivirem na příští rok)
Prosím, může poradit alespoň někdo z uživatelů, jak v klientské sekci zrušit automatické obnovení licence Secure Line?

Každopádně tady jsem si alespoň mohl ověřit, že tam nemám registrovaný žádný jiný email, jen ten, přes který celou dobu jednám.Vážně zvažuji oznámení na ČOI pro neférové podmínky při uzavírání a vypovídání smlouvy. Pro uzavření Vám stačí pár kliknutí  ... a při zrušení by se z toho člověk po...
... hlavně, že noviny píšou jak expandujete do světa ... asi zapomínáte, kde jste začínali.

Offline mkl

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
huráá
« Reply #1 on: November 25, 2014, 08:17:54 PM »
Tak jsem se konečně dočkal. :) Jen mi příjde podezřelé, že se emaily ze supportu začali hrnout necelých 24 hodin od zveřejnění toho, jak to tu vypadá. Náhodička :o? Neřekl bych 8)

Lidičky, nedejte se!