Author Topic: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat  (Read 4727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« on: November 09, 2014, 06:55:45 PM »
Po reinstalaci Win7 Professional N Service Pack 1 na novem zeleze AVAST internet security 2015 blokuje spojeni pro internet. V chrome nemuzu nacist zadnou stranku. Nefunguje pripojeni ani aplikaci jako je Spotify, Steam, atd...

Pokud vypnu AVAST a zapnu W7 FW, vse funguje vporadku. Necekal jsem, ze jako platici zakaznik, budu mit takoveto problemy.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #1 on: November 10, 2014, 12:32:37 PM »
Dobrý den,
zkuste nejdříve od instalovat aktuální verzi avastu pomocí avast clear utility, ke stažení zde: http://www.antivirus-avast.cz/avast/Download.aspx . Postup od instalace naleznete zde: http://www.avast.com/cs-cz/faq.php?article=AVKB10#idt_02 .  Zkontrolujte také, zdali se po od instalaci programu a restartu odstranila v program files složka Avast Software. Pozůstatky se mohou také nalézat ve skryté složce c:\ProgramData\AVAST Software\. Pokud zde něco objevíte, odstraň te je.Poté znovu nainstalujte aktuální verzi programu a vložte Váš licenční soubor. 

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #2 on: November 11, 2014, 10:53:43 PM »
Dekuji, vypada to, ze to funguje. Kazdopadne nechapu, proc takovou chybu AVAST udelal hned u ciste instalace W7.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #3 on: November 11, 2014, 11:04:15 PM »
Trochu jsem to zakriknul. Nejakym zpusobem zabrani dotazeni souboru. At uz stahuji v chrome a nebo pripadne tedka se mi stahovaly ovladace k nVidia GeForce Experience pres jejich rozhrani. nejaky hint co s tim ?

Offline maxXx1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #4 on: November 12, 2014, 10:07:15 AM »
Toto se mi stalo také, zde na fóru jsem se rady nedočkal... Dočasně jsem Avast AV odinstaloval a instaloval až po vydání nové verze, která tyto problémy vyřešila... U současné verze nemám problém... zatím.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #5 on: November 12, 2014, 06:43:50 PM »
mam uplne cistou instalaci po vcerejsim odinstallovanim a stejne mi to dela porad :-/

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #6 on: November 18, 2014, 07:26:09 PM »
Pokud vypnu Webový štit a Bezpečná DNS, tak všechno šlape. Neví někdo, kde by mohla být chybka?

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet Security 2015 - nejde web a nejde stahovat
« Reply #7 on: November 20, 2014, 03:04:51 PM »
Pokud vypnu Webový štit a Bezpečná DNS, tak všechno šlape. Neví někdo, kde by mohla být chybka?
Zkuste tyto dvě komponenty reinstalovat. Ovládací panely\Programy\Programy a funkce\Avast a zde zvolit změnu.