Author Topic: Nákup licence  (Read 2375 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nákup licence
« on: December 07, 2014, 08:14:11 AM »
Zdravím,
před dvěma týdny jsem zaplatil a objednal licence. A stále mi nic nedošlo, žádný email, potvrzení, licence???
Kam se mám obrátit? Nebo co s tím mám udělat? šlo to bankovním převodem.
Zdravím.

REDACTED

  • Guest
Re: Nákup licence
« Reply #1 on: December 07, 2014, 09:37:08 AM »
Skorej skuste: Znovu poslanie licence (predtým sa ujistite či máte volné miesto v schránke a poté když už to pošlete skontolujte spamový kôš.)
Ak vám nic neprijde tak: Podpora následne vyberte "poslať požadavek" vyberte licenci, vyberte typ licence (firemný, na doma a podobne), vyberte OS, pak "služby zákazníkum avast" a na lavo poté vyberete "ŽÁDOST O ZASLÁNÍ PLACENÉ LICENCE" zde sa pak snažte vyplniť čo nejvíc informací (dátum kúpi licenci, číslo karty, číslo transakcie, dalšie podrobnosti) odpoved by vám mala prísť do 3 dní.
« Last Edit: December 07, 2014, 10:03:06 AM by GabrielGorta »

REDACTED

  • Guest
Re: Nákup licence
« Reply #2 on: December 07, 2014, 10:59:28 AM »
Zdravím,
ano, už jsem to poslal i jako požadavek na zákaznický servis.
Tak snad se rozhýbají a konečně něco pošlou.
Žádost o nové zaslání licence dle emailu jsem udělal jako první, ale tam nic nebylo, nechápu...

Díky a snad to dobře dopadne.

REDACTED

  • Guest
Re: Nákup licence
« Reply #3 on: December 09, 2014, 03:51:41 PM »
Zdar,

ten samý problém. Licenci jsem kupoval před rokem, teď ji potřebuju stáhnout znova. Tlačítko stahování licence v panelu Aplikace na MyAvast nefunguje. A pří žádosti o zaslání na email mi přijde vzkaz, že o ničem nevěděj.

Dotaz: Chodí sem někdo z Avastu nebo je to jen lampárna?

REDACTED

  • Guest
Re: Nákup licence
« Reply #4 on: December 09, 2014, 06:08:20 PM »
v avastu je asi 30 pracovníkov, myslíte si že keď ich produkt používa 200 miliónov ludí že majú čas kontrolovať fórum každú minutu, je síce pravda že zas týždeň bez odpovedi je už dlhé čakanie, no treba byť trpezlivý.

Inak v českej sekci sú často avastáci: Milos, Blue-A, lukas.hasik.