Author Topic: Secure Line VPN  (Read 2916 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline petr.andras

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Secure Line VPN
« on: May 18, 2015, 07:11:29 AM »
Zdravím, mám Windows 10 na notebooku Lenovo G580. Zakoupil jsem si licenci na Secure Line VPN. Vždy když se chci připojit k nějakému umístění, vypadne ovladač Avast Secure Line TAP Adapter v3. Aktualizovat se nechce. Po zapnutí ve správci zařízení a pokusu o připojení opět vypadne, má někdo ponětí, co s tím? Pedro.

REDACTED

  • Guest
Re: Secure Line VPN
« Reply #1 on: May 19, 2015, 01:34:19 PM »
Dobrý deň, Windows 10 je zatím v testovacej verzi (technical preview, ponovom i insider preview) to znamená že to nieje dokončená verzia produktu, preto je možné že obsahuje chyby, vela softwaru je s OS nekompatibilný. Doporučujem downgrade na windows 8.1 (čož typujem že bola vaša pôvodná verzia OS). To môžete učiniť dvomi spôsobmi:
Bud cez recovery, pričom sa OS obnovy z vyrobnej zalohy na oddelenej particii HDD (popripade SSD).
Ak recovery nemáte alebo je poškodené, tak je tu druhá možnosť:
Create installation media for Windows 8.1
Strčte USB klúč do USB portu v PC / Notebooku, USB klúč vyformátujte (predvolené nastavenia, odškrtnuté rýchle formátovaniam, POZOR, ak máte na USB nejake data, zmazu sa) spuste a dajte to na USB ať stiahne instalačný súbor,... potom vypnite notebook a ked ho zapnete chodte do BIOSu (F2 alebo Delete tlačítko mačkáme hned po zapnutí) poprípade to čo píše, chodte do boot, a v boot priority dajte prvé USB, a druhé HDD, chodte do exit, a tam dajte save and exit, spustí sa inštalačka, zadáte jazyk, verziu (32/64 bitovú) (clasic/pro) pretukáte sa, zadáte svoje prihlasovacie údaje (konto microsoft), poprípade vytvoríte lokálne konto. a tadá. Máte v notebooku windows 8.1.
Pre správne fungovanie sa doporučuje ešte aktualizovať / nainštalovať najnovšie ovladače (stránka výrobcu notebooku, zadáte model notebooku a dáte drivers, stiahnete a nainštalujete)