Author Topic: Pop-up  (Read 21314 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #15 on: January 06, 2015, 03:19:04 PM »
Takže reakce = 0. Já se vám (vy autoři programu) divím... Udělat 2 možnosti, které pak nelze použít, protože není co blokovat. Není vám to hloupé? Kdyby přeci jen bylo, tak tam ty pop-upy vrátíte a necháte na každém uživateli, ať si je buď zakáže, nebo nechá fungovat...

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #16 on: January 17, 2015, 08:35:27 PM »
Návrh: obnovte zobrazování a nastavte instalace nových programů tak, aby si tyto pop-upy zobrazil pouze ten, kdo se bude "vrtat" v možnostech a ještě bude po těchto pop-upech toužit - jako já :-)
« Last Edit: January 17, 2015, 08:38:50 PM by lederson »

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #17 on: January 22, 2015, 11:11:37 AM »
OK, takže reakce = 0...

Jestli ono to nebude nakonec tak, že tahle fungující, dobře vyzkoušená a lehce zakázatelná "big feature" bude součástí placené verze, tzv. PAvastu (Paid Avast). :-)

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #18 on: February 10, 2015, 03:28:04 PM »
Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, proč jste ty lehce zakázatelné pop-upy (když mě štvou, tak je přeci velmi lehce zakážu) přestali užívat?

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #19 on: February 22, 2015, 05:37:58 PM »
Takže za 12 dní opět žádná reakce... Takže to mne vede k tomu, že nikdo neměl žádný důvod. Že by to bylo podle pravidla "Když jde něco zku"x"vit, tak to se to MUSÍ udělat!" ?

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: Pop-up
« Reply #20 on: February 23, 2015, 09:38:42 AM »
Dobry den,

notifikace a aktualizace virove databaze byla odstranena ve verzi 2015 protoze  jiz delsi dobu byla nepresna. V drivejsich dobach, kdy byly max 2 updaty za den davala smysl, ale v dnesni dobe kdy prumerne posilame cca 180 updatu denne, jiz postrada smysl, a proto byla odstranena. Samozrejme pokud nebude DB aktualizovana program se sam ozve ze je DB zastarala.
Chapu ze Vas treba tato zmena nepotesila, na druhou stranu se najde dost uzivatelu, ktere tyto notifikace obtezovaly.

S pozdravem.
Martin

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #21 on: February 23, 2015, 08:10:30 PM »
Dobrý den,
pane MartineZ, děkuji Vám za reakci. Sice mne moc nepotěšila, vždyť vypnout si info je přeci tak jednoduché, ale před Vaším způsobem vyjadřování a způsobem obhajoby provedené akce musím smeknout. Takže ještě jednou: díky a viry pryč!

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #22 on: March 03, 2015, 10:01:11 PM »
Může mi někdo, prosím, vysvětlit, k čemu je tedy tato volba v Nastavení?

Nastavení
  Aktualizace
    Podrobnsti
      Možnosti aktualizace

     
  • Po automatické aktualizaci zobrazit upozornění

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: Pop-up
« Reply #23 on: March 04, 2015, 01:54:34 PM »
Tato volba je nyni zbytecna a bude odstranena v dalsi verzi.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #24 on: March 05, 2015, 12:27:36 PM »
A nebylo by jednodušší opět ty informace začít zobrazovat, než předělávat grafiku a vyhodnocování checkpointu?
« Last Edit: March 05, 2015, 12:38:24 PM by lederson »

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #25 on: March 09, 2015, 07:38:48 AM »
Žádné vyjádření k mému příspěvku: Návrh: obnovte zobrazování a nastavte instalace nových programů tak, aby si tyto pop-upy zobrazil pouze ten, kdo se bude "vrtat" v možnostech a ještě bude po těchto pop-upech toužit - jako já :-)

Offline Duch

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
Re: Pop-up
« Reply #26 on: March 09, 2015, 10:16:48 PM »
Zdravím

Čo prosím znamená "prumerne posilame cca 180 updatu denne" to sú tzv. prúdové aktualizácie? V Avast free vidím tak priemerne xxxxxx-2max4 (čo sedí s históriou vydaných verzií vírusovej databázy), alebo je to počet nových, prípadne upravených (ak ide o falošnú detekciu) vzoriek?

vďaka za info

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Pop-up
« Reply #27 on: March 10, 2015, 11:12:07 AM »
Zdravím

Čo prosím znamená "prumerne posilame cca 180 updatu denne" to sú tzv. prúdové aktualizácie? V Avast free vidím tak priemerne xxxxxx-2max4 (čo sedí s históriou vydaných verzií vírusovej databázy), alebo je to počet nových, prípadne upravených (ak ide o falošnú detekciu) vzoriek?

vďaka za info
Dobry den,
ano, jde i o proudove aktualizace.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #28 on: March 12, 2015, 03:31:54 PM »
Návrh: obnovte zobrazování a nastavte instalace nových programů tak, aby si tyto pop-upy zobrazil pouze ten, kdo se bude "vrtat" v možnostech a ještě bude po těchto pop-upech toužit - jako já :-)
Pořád žádná reakce..?!.. Vždyť zakázat si ty pop-upy je tak jednoduché...

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Pop-up
« Reply #29 on: March 13, 2015, 08:39:44 AM »
Návrh: obnovte zobrazování a nastavte instalace nových programů tak, aby si tyto pop-upy zobrazil pouze ten, kdo se bude "vrtat" v možnostech a ještě bude po těchto pop-upech toužit - jako já :-)
Pořád žádná reakce..?!.. Vždyť zakázat si ty pop-upy je tak jednoduché...
Dobry den,
z odpovedi Reply #20 a Reply #23 vyplyva, ze se tak nestane.

Milos