Author Topic: Pop-up  (Read 21235 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #30 on: March 13, 2015, 11:46:01 AM »
Dobry den,
z odpovedi Reply #20 a Reply #23 vyplyva, ze se tak nestane.

Milos

OK. Nebo KO? Ale každopádně díky.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #31 on: March 16, 2015, 12:57:13 PM »
Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, proč jsou tedy v programu 2 možnosti, jak ty Pop-upy zakátat, když není co zakazovat?

Vraťte Pop-upy zpět, ať lze ty možnosti k zakázání použít. :-)

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou ty Pop-upy natvrdo pryč, když si je mohl každý zakázat?

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #32 on: March 19, 2015, 12:57:27 PM »
Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, proč jsou tedy v programu 2 možnosti, jak ty Pop-upy zakázat, když není co zakazovat?

Vraťte Pop-upy zpět, ať lze ty možnosti k zakázání použít. :-)

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou ty Pop-upy natvrdo pryč, když si je mohl každý zakázat?
Asi nemohl, že? Zkrátka udělat nějakou úplně zbytečnou globální akci bez možnosti ovlivnění z uživatelské strany, to je asi pouze zlomyslnost.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #33 on: March 25, 2015, 01:34:04 PM »
Tedy myslí, že to tu již bylo několikrát vysvětleno. Podle reakcí u tohoto příspěvku odhaduji, že tato" globální akce" ovlivnila především tebe. Nikoho jiného tu přispívat nevidím, krom odpovědí. Myslím si, že existuje také spousta lidí, kteří tento krok uvítali a ocenili. Pokud, ale tuto funkci nutně potřebuješ, zkus třeba ještě jinou verzi produktu, např: https://www.avast.com/cs-cz/endpoint-protection .Zde popupy stále funguji.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #34 on: March 25, 2015, 02:46:56 PM »
....Zde popupy stále funguji.
A ještě 30 dní od instalace budou. :-) A odkaz na nějakou free verzi byste neměl?

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #35 on: March 26, 2015, 12:04:44 PM »
Bohužel

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #36 on: March 26, 2015, 01:32:34 PM »
Bohužel

Tak tím mne vedete zpět k mému zápisu #31: Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou ty Pop-upy natvrdo pryč, když si je mohl každý zakázat?

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #37 on: March 27, 2015, 03:39:48 PM »
Protože se rozhodli, že je zruší :-) Ano, také se mi líbilo oznámení, že avast byl aktualizovan. Ale dnes, když je za den x desítek aktualizací to opravdu nemá smysl, s tím to jsem s pracovníky Avastu za jedno :-).

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #38 on: March 27, 2015, 08:30:10 PM »
Protože se rozhodli, že je zruší :-) Ano, také se mi líbilo oznámení...
Tak zřejmě proto je možnost vypnutí těchto oken v Nastavení - Obecné - Popupy: zde se jim dá 0-sekundové trvání.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #39 on: March 31, 2015, 06:36:30 PM »
Návrh: udělějte hlasování v antiviru o těcho pop-upech - po aktualizaci vyskočí do uživatelseké reakce okno, kde se vybere, zda takové pop-upy dále chci. Pokud se nevybare, že je nechci, tak se automaticky zase budou zobrazovat a bude se akceptovat nastavení pop-upů.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #40 on: April 01, 2015, 08:09:37 AM »
Návrh č.2: Udělejte volbu "Toto okno již nezobrazovat" přímo v pop-upu. Koho tyto okna štvou, ať si vybere, že je již nechce.

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #41 on: April 13, 2015, 06:14:40 PM »
Chtít nějaké vyjádření k mým návrhům, to bych asi chtěl moc, že?

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #42 on: May 11, 2015, 09:37:27 PM »
Chtít nějaké vyjádření k mým návrhům, to bych asi chtěl moc, že?
???

REDACTED

  • Guest
Re: Pop-up
« Reply #43 on: May 12, 2015, 12:33:27 PM »
Návrh: udělějte hlasování v antiviru o těcho pop-upech - po aktualizaci vyskočí do uživatelseké reakce okno, kde se vybere, zda takové pop-upy dále chci. Pokud se nevybare, že je nechci, tak se automaticky zase budou zobrazovat a bude se akceptovat nastavení pop-upů.

 :o ??? to je k  :'(. Nemohl by už někdo tento spam z fora odstranit. Nechápu jak může být někdo tak natvrdlý. http://www.survio.com/cs/ tady si můžeš vytvořit anketu