Author Topic: Niezadowolenia z programu Grime Fighter  (Read 5331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Niezadowolenia z programu Grime Fighter
« on: December 18, 2014, 08:15:05 PM »


       Tak jak wyżej-nie jestem zadowolona z tego programu. Zakupiłam go po tym jak antywirus AVAST wyświetlił mi informację, że mogę przyspieszyć swój komputer, że potrzebuje oczyszczenia. I rzeczywiście, komputer bardzo wolno pracował co mnie bardzo drażniło, więc postanowiłam zakupić tenże "oczyszczacz". Już pomijając fakt, że musiałam bardzo długo czekać na otrzymanie licencji to już po jego "odpaleniu" nic się nie poprawiło. Ciągle muszę czekać co najmniej 15 minut aż komputer łaskawie się odblokuje, choć na koniec czyszczenia Avast wyświetlił mi info, że oczyszczanie przebiegło pomyślnie.
       Szczerze to domagam się zwrotu pieniędzy. Na dodatek nie podoba mi się opcja tego forum jako jedyny sposób na zgłoszenie komplikacji, czy niezadowolenia. Gdzie w tym wszystkim anonimowość? Dlaczego o moim niezadowoleniu mają czytać poboczni użytkownicy!? Dlaczego nie jesteśmy "załatwiani" indywidualnie???


      Już szybciej,taniej i przyjemniej byłoby dla mnie pieprznięcie komputerem o ścianę



REDACTED

  • Guest
Re: Niezadowolenia z programu Grime Fighter
« Reply #1 on: December 30, 2014, 03:57:29 PM »
I ciągle nikt nie odpisuje kto mógłby mi pomóc. Jesteście beznadziejni. Już nigdy więcej nic od Was nie kupię!!!

PS: Wsadźcie sobie w  DUPĘ Wasze kody weryfikujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REDACTED

  • Guest
Re: Niezadowolenia z programu Grime Fighter
« Reply #2 on: January 22, 2015, 03:14:09 PM »
Mam taki sam problem i po 2-3 dniach wysłałem maila z prośb o zwrot pieniadzy i nic, Brak odpowiedzi, brak pieniędzy. Nie jest to najlepszy wizerunek (poważnej) firmy.

REDACTED

  • Guest
Re: Niezadowolenia z programu Grime Fighter
« Reply #3 on: February 08, 2015, 08:26:55 AM »
Reagują jak się napisze na głównym forum, a nie w strefie "Non-english zone » Polski " :)
To taki psikus naszych sąsiadów ?

REDACTED

  • Guest
Re: Niezadowolenia z programu Grime Fighter
« Reply #4 on: April 15, 2015, 12:26:53 PM »
Mialam to samo - GF zameldowal mi, ze ... nie moze przeskanowac mojego kompa! Zareklamowalam go wiec, ale od miesiaca nie otrzymalam zwrotu MOJEJ kasy (mimo uznania reklamacji). Koszmarna obsluga klienta! Wciskaja kit a potem nie mozna sie doprosic zwrotu kasy. >:(
Polski "customer service" w ogole nie odpowiada na zadne pytania ani zgloszenia. Po co on wiec niby-jest?!!!!!!!!!!! >:( Kolejna sciema!!!!!!!!!!! >:(