Author Topic: Grime Fighter  (Read 3965 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Grime Fighter
« on: March 03, 2015, 01:35:41 PM »
Witam,
Właśnie zakupiłem licencję na 3 PC Avast Internet Security, po zapuszczeniu skanu okazuje się że są jakieś "śmieci" na komputerze o czym łaskawie powiadomił mnie niejaki "Grime Fighter". Jak się okazuje jest to płatny dodatek do wcześniej wymienionego softu. Żenada proszę Państwa, żenada. W tak bezczelny sposób chcecie wycisnąć kolejny grosz ? Płacąc za pakiet internet security oczekuję kompleksowej ochrony a nie wyłudzania pieniędzy na każdym kroku.

R.

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #1 on: March 30, 2015, 07:02:51 PM »
Ja zakupilam ten rekomendowany GFighter, ktory jednak okazal sie do niczego!... :o
Zareklamowalam go miesiac temu, i od 10 dni czekam na zwrot kasy... >:(

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #2 on: April 07, 2015, 03:20:00 AM »
Dlaczego do niczego? Można prosić więcej danych?

Pytam bo nie korzystałem na PC a wersja mobile jest darmowa i całkiem zadowalająca ;)

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #3 on: April 15, 2015, 11:55:18 AM »
Do niczego, bo zameldowal mi ze nie moze przeskanowac mojego kompa! Najpierw niby mogl, bo znalazl jakies smieci do usuniecia, a po instalacji juz nie mogl skanowac.  >:(
Zareklamowalam wiec ten produkt, i od miesica nie moge otrzymac zwrotu mojej kasy !!!!!!
Na moim profilu nie moge dostac zadnego wyjasnienia ani "support", a jakis czeski oddzial wciaz wymysla nowe powody aby mi MOJEJ kasy nie odeslac. Czeski film!!!! :o

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #4 on: April 30, 2015, 01:13:04 PM »
Nadal brak kasy z mojej reklamacji. Minelo 8 tygodni, a firma Digital River wysyla tylko kolejne e-maile z blahblahblah: czekac az rozwiaza problem!!!!!!!!!!
5 razy podalam im dane mojego konta, wiec z czym maja problem?!!!! >:(

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #5 on: May 29, 2015, 07:10:52 PM »
Witam. Zakupiłem program Avast GrimeFighter z myślą żeby znalazł błędy w systemie usunął i przyspieszył Windowsa . Oczywiście po przeskanowaniu program powiadomił minie że są problemy które zostaną usunięte i w ogóle nie mam czym się martwić a o tym wszystkim zostanę powiadomiony na maila i na tym stanęło. Uruchamiałem program już kilkakrotnie i ciągle to samo a poczty jak nie miałem tak dalej nie mam a problemy jak były tak dalej są i nic się nie zmienia .Jest już za późno na reklamację ale to był błąd z mojej strony że dałem się po prostu nabrać i dać naciągnąć na kasę. I jeszcze jedno zastanawiam się nad samym programem antywirusowym  Avast , skoro skanując innym programem znalazł on  bardzo dużo malware (oczywiście po czasowym wyłączeniu) .Po prostu żenada.

REDACTED

  • Guest
Re: Grime Fighter
« Reply #6 on: June 03, 2015, 01:20:46 PM »
UWAAAAAAAGAAAAAAA!!!!!!!  Dołączam się do tematu. Nie podejmujcie żadnych transakcji z Avast. Ja niestety przekonałam się osobiście. Pomimo uznanej reklamacji i informacji o zwrocie kasy nic nie wpłynęło. Po mojej interwencji i prośbie wyjaśnienia OCZYWIŚCIE CZIIIIISZSZSZAAAAA!!!!. Złodzieje i naciągacze.