Author Topic: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA  (Read 5372 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« on: March 14, 2015, 09:20:41 PM »
8.5.2014 som zakúpil licenciu pre avast secure line na 2 roky .
Dnes 14.3.2015 som preinštaloval môj windows 7, nainštaloval som všetky update-y a nainštaloval avast free antivirus.Po vložení licencie pre avast secure line mi avast stále hlási your licence has expired.
Vedeli by ste prosím tento problém s licenciou vyriešiť?
Ďakujem Vám

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 929
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« Reply #1 on: March 16, 2015, 02:49:43 PM »
8.5.2014 som zakúpil licenciu pre avast secure line na 2 roky .
Dnes 14.3.2015 som preinštaloval môj windows 7, nainštaloval som všetky update-y a nainštaloval avast free antivirus.Po vložení licencie pre avast secure line mi avast stále hlási your licence has expired.
Vedeli by ste prosím tento problém s licenciou vyriešiť?
Ďakujem Vám

Moc se omlouváme za tyto nepříjemnosti, bohužel aktivace SecureLine VPN u některých uživatelů nyní nelze provést a tento problém již intenzivně řeší naši vývojáři. V nejbližších dnech bude vydán opravný update, doufejme, že co nejdříve.
Aktivaci můžete nyní zkusit provést níže uvedeným způsobem:
1. nejdříve vypněte sebeobranné mechnismy Avastu odškrtnutím a potvrzením této možnosti, stačí otevřít Avast -> Nastavení -> Řešení problémů
2. stáhněte a nakopírujte přiložený soubor "license.avastvpn" do této složky:
C:\ProgramData\AVAST Software\Avast
Pokud nevidíte složku "ProgramData" musíte nejdříve zobrazit skryté soubory, návod zde: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/show-hidden-files
Pro Windows XP je cesta k tomuto souboru: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AVAST Software\Avast

3. poté opět zapněte sebeobranné mechanismy Avastu a restartuje PC, následně vyzkoušejte připojení SecureLine VPN
Quality is also a feature.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« Reply #2 on: March 16, 2015, 05:37:57 PM »
Skusil som vami uvedený spôsob no bohužial sa nič nestalo, secureline je naďalej neaktívny.
Vďaka za odpoveď

REDACTED

  • Guest
Re: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« Reply #3 on: March 24, 2015, 07:08:35 AM »
Dobry den,
Mam obdobny problem. Akorat zdokonaleny o to ze kdyz product nefunguje tak jsem pouzil Vas link na vraceni produktu ktery taky nefunguje. Prosim aby se se mnou spojil nekdo z avastu a penize vratil. Dokonce jsem nasledoval instrukce v emailu a svuj dotaz jsem prelozil do anglictiny.
Po prelozeni mi prisel nejaky navod jak licenci zprovoznit. Nebudu a nechci uz znovu zkouset. Chci odstoupit od smlouvy v zakonne 14 lhute.
 
S pozdravem
             Martin Korelus


Email :
Subject:
Re: Objednávka vrácení - Chci vrátit fyzický produkt. - Nejsem spokojený se svojí koupí. (KMM_nejakecisloodstraneno_L0KM)
Dear Martin Korelus,

 Thank you for contacting the online store.

 We apologize for the inconvenience. Unfortunately, we are only able to
 provide customer support in English, Dutch, French, German, Italian,
 Portuguese, or Spanish.

 Please reply to this email with your request for assistance written in
 one of these languages.

 Sincerely,
 Joe R.
 online store
 Customer Service
 avast@digitalriver.com
Email ID: ODSTRANENO

Original Message Follows:
 ------------------------
 From: daros@centrum.sk
 To: avast@digitalriver.com
 Subject: Objednávka vrácení - Chci vrátit fyzický produkt. - Nejsem
 spokojený se svojí koupí.
 Date: March 22, 2015 3:53:25 PM CST

 Zákazník zaslal zákaznickému servisu e-mailem dotaz. Pro kontakt byly
 zvoleny následující důvody a kontaktu byla přidělena uvedená e-mailová
 adresa.

 Vybrané důvody: Objednávka vrácení - Chci vrátit fyzický produkt. -
Nejsem spokojený se svojí koupí.
...

Offline Blue-A

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 30
Re: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« Reply #4 on: March 25, 2015, 10:51:54 AM »
Dobrý den, pane Korelus,

bohužel náš distributor nepodporuje ke komunikaci český jazyk. Váš požadavek u nás v systému na podpoře byl nyní zpracován a dále bude řešen přímo tam. Omlouváme se za zdržení.

Pro informaci přidávám, že problém při vkládání licence SecureLine VPN byl již opraven v updatu 23.3.2015, tuto aktualizaci programu na verzi 2015.10.2.2215 můžete provést, když v Avastu přejdete do Nastavení a dále Aktualizace.

Po této aktualizaci by aktivace služby SecureLine VPN měla již proběhnout bez problému.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast SecureLine VPN NEFUNKČNÁ LICENCIA
« Reply #5 on: March 30, 2015, 09:40:43 PM »
Mám stejný problém dnes jsem si koupil plnou ochranu a nejde ani vložit klíč ani aktualizovat ani manuálně ani automaticky mám to na tři počítače a co tet s tím.