Author Topic: Avast blokuje plus online  (Read 3517 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast blokuje plus online
« on: March 15, 2015, 08:06:47 PM »
Witam

Zauważyłem że Avast blokuje stronę logowania do usługi plus online. Pomaga wyłączenie ochrony stron www. Chciałem dodać w ustawieniach wyjątek aby tej stronki mi nie sprawdzało ale niestety nie udało się. Czy można to gdzieś zgłosić aby jak najszybciej sprawą ktoś się zajął ?
Dodam iż korzystałem z Avasta free oraz Avast internet security. Ta sama baza wirusów więc to chyba raczej nie ma znaczenia jaki program.

pozdrawiam

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje plus online
« Reply #1 on: March 25, 2015, 10:35:46 PM »
Avast ostatnio strasznie głupieje... Tutaj masz link do mojego wątku, bo mi Avast blokował stronę mBanku...  https://forum.avast.com/index.php?topic=168543.0

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje plus online
« Reply #2 on: March 26, 2015, 09:38:20 PM »
Potwierdzam, u mnie avast również blokuje próbę łączenia ze stroną plus online, i też nie pomaga umieszczenie jej w wykluczeniach (zachowanie takie zauwazyłem po ostatniej aktualizacji, wcześniej wszystko było OK)

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje plus online
« Reply #3 on: March 31, 2015, 06:11:29 PM »
Również mam ten problem. Myślałem, że to wina plusa po zmianie ale jednak AVAST!
Czy coś się robi w tym kierunku żeby usunąć problem?Od 2 tyg. jak widzę nikt z avast'a nie zainteresował się problemem! Czy coś się zmieni czy szukać rozwiązania w innym programie AV ??