Author Topic: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted  (Read 3273 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« on: March 28, 2015, 05:54:26 PM »
po odpaleniu Grime Fightera komputer po restarcie unieruchamia się a na ekranie komunikat:
XZ-compressed data is corrupt -- System halted
Jak ten problem rozwiązac?

REDACTED

  • Guest
Re: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« Reply #1 on: March 30, 2015, 06:59:48 PM »
Mialam to samo. Ze GrimFihter nie moze przeskanowac mojego systemu, bo "nie moze znalezc zadnych aktywnych instalacji systemu".
Zareklamowalam to miesiac temu i od 10 dni czekam na zwrot kasy...

REDACTED

  • Guest
Re: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« Reply #2 on: April 05, 2015, 12:29:28 AM »
dajcie znać czy coś ruszyło, bo mam podobny problem i szanowcy custmer support ma mnie w d...
chyba czekają az 30 dni minie ;)

REDACTED

  • Guest
Re: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« Reply #3 on: April 15, 2015, 12:03:25 PM »
Nie, nic nie drgnelo. Polski "Customer service" nie odpowiada na zadne pytania, a czeski wysyla wciaz te same glupie pytania. Dzis dostalam e-maila, ze... nie moga mi wyslac MOJEJ kasy na moje konto (to samo z ktorego wplacalam za GF). Mam im podac moj adres pocztowy to mi wysla czek!..... >:( Kolejna paranoja...   >:(

REDACTED

  • Guest
Re: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« Reply #4 on: April 30, 2015, 01:15:31 PM »
Nadal nic poza seria e-maili z Digital River, ze "pracuja nad problemem"!!!!
Podalam im 5 razy dane mojego konta (tego samego z ktorego zaplacilam za GF), a oni wciaz maja jakis problem!!!!!!!!!!! >:(
Czeski film trwa.... :o

REDACTED

  • Guest
Re: Problem po uruchomieniu Grime Figtera: System halted
« Reply #5 on: May 29, 2015, 07:27:01 PM »
Witam . Program GF to ściema nie będę dużo pisał ale mam takie same problemy jak cała reszta po prostu naciąganie na KASĘ. A jeszcze jedno co do samego anty wirusa AVAST zastanawiam się czy jest taki niezawodny skoro wyłączyłem go na określony czas i przeskanowałem system innym programem i przeraziłem się ile znalazł malware .To chyba jest coś nie tak.