Author Topic: Aktualizace na novou verzi :-(  (Read 4729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Aktualizace na novou verzi :-(
« on: April 23, 2015, 03:06:25 PM »
Neustálé upozornování, že mám zastaralou verzi (2015) jsem dnes podlehl a aktualizoval na verzi 2015.10.2.2218

Od aktualizace se mě zasekává myš. To doteď nedělalo, čili je jasně na vině AVAST.  Mám FREE.


REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #1 on: April 23, 2015, 03:23:31 PM »
skus avast reinstalovať, poprípade použiť utilitu: Odinstalační nástroj pro Avast: avastclear.exe stiahnuť z webu instalačku (s novou verzí) a znova nainštalovať.

REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #2 on: April 29, 2015, 07:52:18 PM »
vyčištěno, nová instalace ale myš se seká stále. Jinde funguje v pohodě.

Offline Duch

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #3 on: April 29, 2015, 09:49:14 PM »
skús vypnúť harvérovú virtualizáciu ak ju máš v ponuke Nastavenie / Riešenie problémov / [ ] Povoliť hardvérovú virtualizáciu

REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #4 on: May 06, 2015, 09:59:19 AM »
Poslední verze Avastu dělají i jinou paseku. Nerozumí si se ZoneAlarmem (firewall) a počítač při náběhu Windows jednoduše zamrzne. Doporučení z technické podpory: odinstalovat ZoneAlarm.
Ale mrzne i Avast Free, který v sobě nemá (?) firewall. Takže si myslím, že problém je v Avastu.

REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #5 on: May 06, 2015, 02:37:03 PM »
V avastu problém nieje, sám ho mám nainštalovaný, a na starom Asuse A55A mi to žere 1.7% CPU, 2.8% RAM, a 4.2% aktivity HDD

REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #6 on: May 06, 2015, 04:11:25 PM »
No, pravdou je, že po odinstalování ZoneAlarmu, jak mi doporučila technická podpora Avastu, se systém rozeběhne.

P.S. Problémy nastaly až v posledních aktualizacích Avastu, poprvé jsem to řešil 31.3.2015. Jsem přesvědčen o tom, že problém je způsoben Avastem. Jen se mi nechce znovu instalovat ZoneAlarm a odinstalovat Avast. Určitě by to pak fungovalo. Je však velmi pravděpodnobné, že Avast Internet Security ze svých PC zanedlouho odinstaluji. Pak se uvidí...
« Last Edit: May 06, 2015, 04:13:02 PM by vladimir.cvajniga »

REDACTED

  • Guest
Re: Aktualizace na novou verzi :-(
« Reply #7 on: May 07, 2015, 04:30:36 PM »
Mě už toho Avast provedl dost, se zonealarmem si nerozumí ani Kaspersky, ale nyní mám Zonealarm i Avast a jede to. Myš se ale seká pořád, to dříve nedělala, asi má Avast náročnější spotřebu :-(  a to mám celkem dělo - Core i7 pro)

jedu na free Avastu, chtěl jsem si Avast koupit ale díky klamavé reklamě kde nabízeli slevu a skutek utekl jsem stále u free.