Author Topic: Avast "Online obsah není dostupný"  (Read 3865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast "Online obsah není dostupný"
« on: May 26, 2015, 12:37:37 AM »
Zdravím,

Nainstaloval jsem si na staršího Celerona Windows XP SP3 a jako antivir Avast Free!, protože ho používám na svém současném komplu s Win 8.1 a už jsem si ho oblíbil a zvykl si na něj.

Internet mi na tom počítači funguje, ale Avast Free se nemůže připojit, nejde se mi zaregistrovat zkontrolovat aktualizace nebo se v něm přihlásit ke svému účtu. SecureLine VPN hlásí "SecureLine zaznamenal technický problém"...

Nevím, jestli je to zálěžitost přímo AVAST anebo samotného PC. Nejde mi totiž Windows XP Pro ani aktivovat, to hlásí, že nejsou k dispozici aktivační servery, to mi ale nešlo aktivovat ani na Mininoteboku Windows XP Home i přesto, že microsoft tvrdí, že má aktivační servery ještě v provozu (psal jsem před několika měsící na technickou podporu)...

Zrovnatak jsem chtěl nainstalovat Adobe Flash player, a ta jejich online instalace skončila chybou...

Jediné, co jsem provedl, že jsem po instalaci zakázal IE a WMP, odinstaloval hry. Potom ve službách zakázal Motivy, Windows Update a Centrum zabezpečení... Pochyboval bych, kdyby jedna z věcí na to měla vliv...  Aktualizace jsem neinstaloval, protože ten PC není žádný běžec (Celeron D 3.2GHz) abych to zbytečně nezpomaloval), mám tento jen na kancelářskou práci a prohlížení internetu, nic náročného a taky to stačí.

Prostě než Microsoft ukončil podporu, tak vše vždy chodilo normálně a po ukončení se mi zdá, že se to se*e, jaká to náhoda, že?


Tady je screen, zkoušel jsem ze zoufalosti i obnovení systému, to navrátilo i ony změny ve službách, přesto to nefrčí...

http://postimg.org/image/f3hf42965/
« Last Edit: May 26, 2015, 12:47:00 AM by jiri.kaplan »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast "Online obsah není dostupný"
« Reply #1 on: July 15, 2015, 03:29:40 PM »
Dobry den, mam stejny problem u windows xp akorat pri prohlizeni internetu pres aktualni mozillu se mi vpravo dole zobrazuje informativni okenko s tim ze avast zablokoval pristup na webove stranky kvuli tomu ze maji zastaraly certifikat. Vetsinou tak ukazuje na twitter a jine socialni sitei kdyz jsem na idnes.cz nebo seznamu, nebo na servery s reklamou s koncovkou pl(v pripade idnes.cz). Kontroloval jsem jestli je aktualni datum a cas, pc nechal projet adw cleanerem.
dekuji

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Avast "Online obsah není dostupný"
« Reply #2 on: July 16, 2015, 01:18:34 PM »
Dobry den,
jaky pozivate OS a Avast? Mate aktualizovany avast! na posledni verzi? Kdy se to zacalo dit? Po instalaci Avastu nebo po instalaci/aktualizaci neceho jineno? Z niceho nic?

Milos