Author Topic: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory  (Read 12676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blue-A

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 30
V současné době (kolem 15.10.2015) přecházíme na nový systém zákaznické podpory.

Nová verze návodu pro komunikaci s naší podporou bude přidána jakmile budou dokončeny všechny změny, které s tímto přechodem souvisí.

Omlouváme se za případnou dočasnou nekomfortnost při vytváření Požadavků na stránce support.avast.com (cs.support.avast.com), čeština pro vytváření Požadavků by měla být dostupná co nejdříve.
« Last Edit: October 15, 2015, 01:22:43 PM by Blue-A »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #1 on: December 05, 2015, 11:25:41 AM »
Dobrý den, prosím už je ta podpora v češtine na "helpdesku" AVASTU funkční?. Od té doby, co to změnili,  to stojí za starou bačkoru a buď tomu nerozumím, nebo to nejde. Zadal jsem přes příslušné okno písemný dotaz v češtině, resp.dva požadavky (ten druhý byl opakovaný) které od Avastu dostaly své číslo. První měl číslo #45691 a druhý opakovaný dotaz ze včerejšího dne měl číslo #52869. Týkaly se toho, že dle názoru helpdesku Microsoftu může nainatalovaný antivir  AVAST Internetu Security bránit listopadovému upgrade ného operačního systému Windos 10, o který se automatická aktualizace 2x pokoušela a vždy to skončilo neúspěchem. Proto mě helpdesk Microsoftu poradil odinstalovat Avast.Chtěl jsem znát názor AVASTU, ale nikde žádnou prakticky použitelnou odpověď Avastu na můj dotaz jsem nenašel, vyjma zaslaného mailu v angličtině, kde jimi zaslaný webový odkaz s přiděleným číslem mě dovede pouze k mému původnímu dotazu, nikoliv k odpovědi. Anglicky neumím a pomocí překladače jsem se z obdržené mailové zprávy od Avastu dozvěděl, že s ohledem na to, že mě "pomohli"???, tak nyní chtějí, abych jejich pomoc ohodnotil. Houby mě pomohli. Prostě už si nevím rady. To dříve tyhle problémy nebyly. M. Pohl

REDACTED

  • Guest
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #2 on: December 23, 2015, 08:59:20 AM »
Dobrý den,

je to pár minut, co jsem si převodem koupila Avast Internet Security. Přišel mi email s potřebnými informacemi, až do toho okamžiku to bylo v pohodě, ale když jsem se pokoušela dohledat objednávku pomocí čísla a hesla, tak mi pořád vyskakovalo, že mám něco špatně :-( Přitom jsem všechno pečlivě opsala, tak vážně nevím, kde je chyba :-(

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 931
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #3 on: January 08, 2016, 03:33:23 PM »
Dobrý den, prosím už je ta podpora v češtine na "helpdesku" AVASTU funkční?. Od té doby, co to změnili,  to stojí za starou bačkoru a buď tomu nerozumím, nebo to nejde. Zadal jsem přes příslušné okno písemný dotaz v češtině, resp.dva požadavky (ten druhý byl opakovaný) které od Avastu dostaly své číslo. První měl číslo #45691 a druhý opakovaný dotaz ze včerejšího dne měl číslo #52869. Týkaly se toho, že dle názoru helpdesku Microsoftu může nainatalovaný antivir  AVAST Internetu Security bránit listopadovému upgrade ného operačního systému Windos 10, o který se automatická aktualizace 2x pokoušela a vždy to skončilo neúspěchem. Proto mě helpdesk Microsoftu poradil odinstalovat Avast.Chtěl jsem znát názor AVASTU, ale nikde žádnou prakticky použitelnou odpověď Avastu na můj dotaz jsem nenašel, vyjma zaslaného mailu v angličtině, kde jimi zaslaný webový odkaz s přiděleným číslem mě dovede pouze k mému původnímu dotazu, nikoliv k odpovědi. Anglicky neumím a pomocí překladače jsem se z obdržené mailové zprávy od Avastu dozvěděl, že s ohledem na to, že mě "pomohli"???, tak nyní chtějí, abych jejich pomoc ohodnotil. Houby mě pomohli. Prostě už si nevím rady. To dříve tyhle problémy nebyly. M. Pohl

Dobry den,

zkontroloval jsem vase pozadavky v nasem systemu. Oba jsou nastaveny na stav "Closed"(Uzavreno). A byly tak nastaveny vami (alespon system to tak rika)...
Quality is also a feature.

Offline Martin306

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #4 on: February 29, 2016, 08:06:15 PM »
dobryden cleanupo mi hlasi prekrocen limit vlození akt. codu

REDACTED

  • Guest
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #5 on: March 22, 2016, 08:04:30 PM »
Dobrý den,
jsem zvědav, zda bude fungovat.
Moje aktuální zákaznická zkušenost je, že stávající podpora nefunguje vůbec.

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 931
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #6 on: March 23, 2016, 06:00:49 PM »
@Martin306 - snad vyreseno. Zkuste znovu.
@mixras - je to lepsi? Koukam, ze uz jste dostal odpoved primo v nasem systemu na https://support.avast.com/support/tickets/new

Quality is also a feature.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast podpora - přechod na nový systém zákaznické podpory
« Reply #7 on: September 14, 2016, 09:34:15 PM »
Dobrý den, nejde mi antivir (Avast Internet Security), není aktivní a nelze spustit, píše to "Připojení ke službě se nezdařilo". Mám zakoupen na 1 rok a to do listopadu 2016.