Author Topic: Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos.  (Read 3140 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos.
« on: August 06, 2015, 05:07:43 PM »
Zdravím.Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos (nezabezpečený i přes SSL). Zkoušeno na dvou různých PC s Win XP SP3. Používám Thunderbird 31.0, zkoušel jsem i 38.0 a pro odchozí poštu smtp.opanet.cz. Pro odeslání zprávy musím vypínat mailový štít, aby zpráva odešla. Pokud jej nevypnu odešle se pouze předmět zprávy a v obsahu zprávy zůstane pouze hlavička "zkontrolováno programem AVAST...". Nastavení klienta je pořád stejné, několikrát jsem to kontroloval. Tento problém tu byl už před dvěma roky a byl AVASTem odstraněn.
Prosím, jestli by jste se na tuto záležitost mohli podívat. Díky. Jinak skvělý antivir i ve FREE verzi.

REDACTED

  • Guest
Re: Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos.
« Reply #1 on: August 14, 2015, 07:34:45 PM »
Zdravím všechny. Zjistil jsem, že se tato chyba se dá obejít přidáním vyjímky *\nsemail.html do AVASTu. Potom Thunderbird funguje bez problému. Snad budu moci v některé z příštích aktualizací tuto vyjímku zrušit.

REDACTED

  • Guest
Re: Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos.
« Reply #2 on: August 18, 2015, 05:22:51 PM »
Díky moc, ušetřil jsi mi spoustu času při hledání důvodu, proč nelze z Thunderbirdu odeslat přílohy. I tak jsem na tom strávil hodinu, než jsem si tohle přečetl.

REDACTED

  • Guest
Re: Po aktualizaci na verzi 10.3.2225 blokuje SMTP přenos.
« Reply #3 on: September 01, 2015, 08:37:37 AM »
Tak ten avast má problémy se smtp kontinuálně, drbou mě tím každou chvíli. Jestli mě to na novou instalaci vyhodí seznamem chyb tak už poletí.