Author Topic: AvastSvc.exe - 50% CPU  (Read 9368 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #15 on: October 19, 2015, 05:24:21 PM »
1 GB?? S tým zahltením virtuálnej pamäte si robíte srandu??? Začínam mať dojem, že avast je len nejaký fake antivír, presne takto sa fake antivíry chovajú. OK, stačilo, moja trpezlivosť je už na konci, vyskúšam AVG.


Offline tomas.klecka3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #16 on: October 19, 2015, 08:44:31 PM »
nejsem jediny kdo má problém
avast je dobry antivir ale posledni dobou mě štve a k jinemu antiviru semi přechazet nechce sice jsem zkoušel avg horši než avast na zatezi  protože neni k jakemu přejit jak vidim tak asi ignoruji uživatele xpecek nic proti
někdy mám problem s avastem někdy to je zas v klidu zajimave ne

REDACTED

  • Guest
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #17 on: October 19, 2015, 09:09:36 PM »
nejsem jediny kdo má problém
avast je dobry antivir ale posledni dobou mě štve a k jinemu antiviru semi přechazet nechce sice jsem zkoušel avg horši než avast na zatezi  protože neni k jakemu přejit jak vidim tak asi ignoruji uživatele xpecek nic proti
někdy mám problem s avastem někdy to je zas v klidu zajimave ne

Co Avira.Asi ji zkusím..

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #18 on: October 19, 2015, 09:28:45 PM »
Mne AVG ani Avira sa nechcú pod XP nainštalovať, tak som sa musel vrátiť k tomuto prekliatemu nepodarku. Tak aspoň sledujem čo to vlastne robí. AvastSvc.exe po polhodine behu zatiaľ zaberá asi 120 MB virtuálnej pamäte. Pomaly to stúpa.

Offline tomas.klecka3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #19 on: October 19, 2015, 09:32:17 PM »
já jsem zas zkoušel mse ale je to vetsi katastrofa (je to nepodporovane no i když na win xp jdou stále přijimat aktualizace definici)
vite co je divne ze avast někdy je v klidu někdy ne to dělaji ty aktualizace nejspis u mě to jde třeba poznat

REDACTED

  • Guest
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #20 on: October 19, 2015, 09:40:20 PM »
Mne AVG ani Avira sa nechcú pod XP nainštalovať, tak som sa musel vrátiť k tomuto prekliatemu nepodarku. Tak aspoň sledujem čo to vlastne robí. AvastSvc.exe po polhodine behu zatiaľ zaberá asi 120 MB virtuálnej pamäte. Pomaly to stúpa.

Po dvou hodinách..

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: AvastSvc.exe - 50% CPU
« Reply #21 on: October 19, 2015, 10:34:55 PM »
Ja hovorím teraz o vyťaženosti virtuálnej pamäte. Momentálne 235 MB.