Author Topic: Nie mogę zainstalować zakupionej płatnej licencji!!!  (Read 2839 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nie mogę zainstalować zakupionej płatnej licencji!!!
« on: September 11, 2015, 12:37:39 PM »
Zakupiłam licencję na 3 komputery i nie mogę jej zainstalować, bo przy próbie uaktualnienia wyskakuje taki błąd: "Avast Antivirus
---------------------------
The stub cannot run installer/updater executable 'C:\Program Files\AVAST Software\Avast\setup\Sfx\avast.setup' (code 0x3)"

Jak sobie z tym poradzić? Napisałam zapytanie do avast support kilka dni temu i zero odpowiedzi.

REDACTED

  • Guest
Re: Nie mogę zainstalować zakupionej płatnej licencji!!!
« Reply #1 on: September 21, 2015, 12:49:41 AM »
A więc mój problem Avast olewa totalnie. Zero odpowiedzi na wysłany ticket, zero odpowiedzi na forum. Gratuluję obsługi klienta!

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Nie mogę zainstalować zakupionej płatnej licencji!!!
« Reply #2 on: September 27, 2015, 03:50:43 PM »
1. Proszę kliknąć przycisk Start, otworzyć Panel sterowania, a następnie kliknąć dwukrotnie ikonę Dodaj lub usuń programy (Programy i funkcje).
2. W polu Aktualnie zainstalowane programy proszę wybrać program antywirusowy Avast a następnie kliknąć przycisk Zmień / Usuń.
3. Potem wybrać opcję Napraw i kliknąć na przycisk “Dalej”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Następnie proszę zaktualizować program Avast w części Ustawienia / Aktualizacja. W celu uzyskania najnowszej wersji programu należy kliknąć przycisk ‘Aktualizuj’ w części Program. Proszę również zaktualizować Definicje wirusów.