Author Topic: Avast sandbox hlasitost chrome  (Read 2492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast sandbox hlasitost chrome
« on: September 14, 2015, 07:32:34 PM »
Zdravim pokazde kdyz otevru chrome v autosandboxu je hlasitost chrome na youtube na maximum (i v ovladacich panelech).Ikdyz predtim ho dam na 5 procent.Jine nastaveni zustavaji.


Kdyz zmenim hlasitost v panelu windows (hlasitost chrome pri prehravani videa) a neni prohlizec sandboxovany hlasitost zustane i po vypnuti a zapnuti prohlizece na stejne hladine ale pri sandboxingu je hlasitost pokazde na maximum a neudrzi si nastaveni.

Diky za kazdou odpoved.
« Last Edit: September 20, 2015, 03:57:12 PM by D@v!dov »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast sandbox hlasitost chrome
« Reply #1 on: September 24, 2015, 12:10:06 PM »
Na suportu AVAST my bylo odepsano ze neni potreba sandboxed prohlizec protoze chrome opsahuje sandbox ale na Malwaretips jsem se zase dozvedel cituji"Chrome pískoviště přispívá k bezpečnosti tím, že omezí přístup pouze povolené na některé plug-iny, ale to není virtualizovat celý prohlížeč.
Sandbox místo toho spustit prohlížeč v plné virtuálním režimu.
Takže Sandbox je nutný."  Tak co je tedy pravda????
« Last Edit: September 24, 2015, 12:12:03 PM by D@v!dov »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast sandbox hlasitost chrome
« Reply #2 on: September 26, 2015, 09:39:06 AM »
pravdou je ze chrome ma urcite virtualne rozhranie, ale jak ses docital na stranke, omedzí prístup pouze na nekteré pluginy, ale aj iné prvky, no nieje to stále plnohodnotná ochrana, skutočne sandbox je nutný ak uživatel surfuje kade tade, a nechce si zavirovat PC. Ak však chodíš len na https stránky, poprípade pár http o ktorých vieš že sú dôveryhodné a znáš je, tak ani neni potreba žiadny virtual,... záleží od používania.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast sandbox hlasitost chrome
« Reply #3 on: October 02, 2015, 03:54:40 PM »
Bohuzel dnes neni prakticky zadna stranka duverihodna staci banery ktere jsou nakazeny nebo docasne heknuta administrativa stranky a vlozeni nebezpecneho kodu a jeto.