Author Topic: zamrznutie systému  (Read 2160 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
zamrznutie systému
« on: November 09, 2015, 10:27:10 PM »
V PC mám dva disky , každý so samostatným XP SP3. Avast Free mi doteraz bežal bez problémov niekoľko rokov na oboch diskoch.  8.11.2015 sa to zmenilo - po naštartovani
a nabootovaní systému sa neobjavila ikona Avastu v tray lište, čo ma celkom prekvapilo, ale čo ma prekvapilo najviac bolo to, že mi zamrzol systém (kurzor myši sa hýbal ale
s presýpacími hodinami) a nedostal som sa absolútne k ničomu. Po pár pokusoch s obnovením systému som v núdzovom režime odinštaloval AVAST - a PC beží znovu ako predtým( samozrejme rýchlejšie - chýba kontrola AVASTu). Podotýkam, že rovnako sa to zachovalo na oboch systémoch v rovnaký deň, pričom jeden systém je manželkyn, ktorá ho využíva na občasnú prácu - cca. 2x do týždňa, keď si potrebuje niečo vytlačiť.
9.11.2015 som sa pokúsil nainštalovať AVAST 2016 - výsledok rovnaký - nutná odinštalácia cez núdzový režim.
Otázka - má význam ešte niekedy inštalovať AVAST pre systém XP ?

REDACTED

  • Guest
Re: zamrznutie systému
« Reply #1 on: November 10, 2015, 12:11:31 PM »
Mám poslední verzi BETY a zatím ok.Widle XP sp3
Akorát mám, vypnuté proudové aktualizace a aktualizuju, kdy chci já.Jestli ony, nejsou příčinou, zamrzání sytému..

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: zamrznutie systému
« Reply #2 on: November 13, 2015, 07:38:59 PM »
Veľmi podobný problém mám aj ja, takže skutočne to vyzerá tak, že problém bude v Avaste.