Author Topic: Nie mogę się zalogować do wsparcia technicznego, avast nie działa  (Read 4170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Witam,
nie mogę się zalogować do wsparcia technicznego, by zgłosić problem. Avast Premier 2015 działająca w tle usługa nie jest uruchomiona, gdz klikam uruchom teraz, zezwalam programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze i nic się nie dzieje. Skanuje przez chwilę, pokręci się kółeczko i pach "skończyło" skanować, ale tak na prawdę to nic nie zrobiło. Nie mogę zmienić - Ustawienia-Rozwiązywanie problemów- i wyłączyć moduł samoobrony Avast, by go odinstalować i zainstalować na nowo. Innym programem CCleaner nie usuwa mi Avastu. Licencja 1PC na 2 lata, Windows 8. Wszystkie inne programy i internet działa. Chyba już tylko format systemu mnie czeka. Chyba, że ma ktoś jakiś inny pomysł ?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Nie mogę się zalogować do wsparcia technicznego, avast nie działa
« Reply #1 on: November 07, 2015, 08:07:21 PM »
1. Proszę przejść w ustawienia koputera, otworzyć Panel sterowania, a następnie kliknąć dwukrotnie ikonę Dodaj lub usuń programy (Programy i funkcje).
2. W polu Aktualnie zainstalowane programy proszę wybrać program antywirusowy Avast a następnie kliknąć przycisk Zmień / Usuń.
3. Potem wybrać opcję Napraw i kliknąć na przycisk “Dalej”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Następnie proszę zaktualizować program Avast w części Ustawienia / Aktualizacja. W celu uzyskania najnowszej wersji programu należy kliknąć przycisk ‘Aktualizuj’ w części Program. Proszę również zaktualizować Definicje wirusów.”

REDACTED

  • Guest
Re: Nie mogę się zalogować do wsparcia technicznego, avast nie działa
« Reply #2 on: December 03, 2015, 11:04:43 AM »
Witam,
zrobiłam tak jak Pan poradził - czyli punkt 1. i 2. Gdy nacisnęłam przycisk  Zmień / Usuń pojawiło się okienko z wiadomością, że "Setup is already running. Please try to start the setup later." i możliwość wyboru "View log" lub "ok". W "view log" otworzyło się nowe okienko, ale nie ma w nim żadnych danych, żadnych operacji/ aktualizacji.
Może jakiś inny sposób ?