Author Topic: Synchronizace hesel(Avast Passworld)  (Read 3844 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« on: November 12, 2015, 12:19:28 PM »
Dobrý den, můj problém spočívá v synchronizaci.Mám Premium verzi a telefon je spárován i s PC.Při synchronizaci aplikace spadne a vyžaduje znovu přihlášení heslem.Další problém je,že pc po mě chce přihlášení heslem několikrát denně i když mám nastaveno jen 1 za den.Aplikaci jsem nainstaloval a odinstaloval.Vyčistil telefon a znovu nainstaloval.Nic nepomohlo.
Děkuji za odpověď

Offline GreenRock

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 120
Re: Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« Reply #1 on: November 12, 2015, 02:11:14 PM »
Dobry den, rad bych se zeptal na par upresnujicich udaju. Pisete, ze pri synchronizaci spadne aplikace - tim myslite mobilni aplikaci? Jaky OS pouzivate na mobilnim telefonu a jaky na PC? PC po vas chce prihlaseni heslem nekolikrat denne. Mate nastaveno odhlasovani po zavreni browseru? Provadite restart pocitace? Po restartu pocitace je nutne se znovu prihlasit.

S pozdravem,
GreenRock
Keep Fighting Michael!!!
http://www.michael-schumacher.de/en/fans/keepfightingmichael/

“Don’t wish it was easier, wish you were better. Don’t wish for less problems, wish for more skills. Don’t wish for less challenge, wish for more wisdom.”

REDACTED

  • Guest
Re: Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« Reply #2 on: November 12, 2015, 03:34:16 PM »
Dobry den, rad bych se zeptal na par upresnujicich udaju. Pisete, ze pri synchronizaci spadne aplikace - tim myslite mobilni aplikaci? Jaky OS pouzivate na mobilnim telefonu a jaky na PC? PC po vas chce prihlaseni heslem nekolikrat denne. Mate nastaveno odhlasovani po zavreni browseru? Provadite restart pocitace? Po restartu pocitace je nutne se znovu prihlasit.

S pozdravem,
GreenRock

operační systém andoid je : Flyme OS 4.5.7.I založeno na 5.0.1 Lollipop
PC : WIN 7 x86
PC 2:Win 10 x64
Brows: Chrome Verze 46.0.2490.86 m
Restart i odhlášení po zavření provádím a mám nastaveno.Samozřejmě je mi jasné,že po restartu nebo zavření prohlížeče to po mě bude chtít heslo,ale to se děje i když zrovna něco provádím a vůbec jsem prohlížeč nezavřel.
Díky za info

 

Offline Martin Kvetko

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 308
Re: Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« Reply #3 on: November 20, 2015, 09:56:47 AM »
Problem s opakovanym zadanim hesla bye vyresen, ve 2016 SP1 uz by se tento problem nemel znovu vyskytknout.
Co se tyce padani androidi aplikace na FlymeOS, zatim stale resime. Bohuzel nemame v portfoliu nasich testovacich zarizeni FlymeOS zarizeni, musime zjistit v cem je zadrhel a pokusime se problem opravit, poked to bude mozne.

REDACTED

  • Guest
Re: Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« Reply #4 on: December 01, 2015, 10:51:49 AM »
No zdá se mi,že se vůbec nic nezměnilo a možná je to ještě horší.Kde najdu aktualizaci?Kdy bude k dispozici?když chci aktualizovat Avast,tak jen si stahne pár věcí (cca. 2 sek.) a nic se nestane.Problém je ten,že si mi hesla nesynchronizují ani na tabletu.Kde je přesný postup jak spárovat více zařízení?Jaká má být posloupnost?Někdy mi i při zadávání hlavního hesla zamrzne pc na pár sekund.nemáte to absolutně vyladěné a pouštíte to do světa.Nejsem jediný komu to nefunguje.
Děkuji za reakci

REDACTED

  • Guest
Re: Synchronizace hesel(Avast Passworld)
« Reply #5 on: March 04, 2016, 08:03:47 AM »
Dobrý den,
mam otázku, pořídil jsem si nový telefon a když dám avast hesla, napíše mi to nějaký 6místný kod pro přihlášení, v telefonu nemám databázi hesel co jsem již měl zadaný, a prostě to do telefonu nemůžu dostat, znova všechno hledat  a zase zadávat se mi nechce, je nějaký způsob jak se mi seznam hesel obnový v novém telefonu? prostě mi to nejde když dám synchronizaci tak to prostě nejde
moc děkuji